İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Emlak Sitesi Önerileriniz

mavilens

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir emlak sitesi yapmak istiyorum kaliteli bir emlak sitesi olsun istiyorum ne önerirsiniz.

ama bu emlak sitesi kaliteli olacak mesela adana emlak yazınca ilk sırada çıkaracağım seo yöntemleri sayesinde ama script olarak ne kullanmam uygun olur.

mefe diye bir emlak scripti yazılmış ancak tam bir paket bulamadım herkes virüs koymuş dosyaya sağlam birşeyler bulamıyorum yada joomla wp e-ticari scriptlerel daha kaliteli bir site yapılabilirmi

fikirleriniz nedir..

egebilnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Egebilnet Hazır Emlak Sitesi

Emlak Konut Proje Php Yazılım Scripti TR'de ilk!!!

Merhaba Arkadaşlar;

Yeni bir emlak yazılımı sizlerin kullanımına açılmıştır.
Profesyonel emlakçılara ve kurumsal bazda çalışan emlak ofislerine hitap etmektedir.
Bu yazılım ile sanal emlak sektöründe lider olabilirsiniz.

Bu yazılımı çalıştırmak için Linux hosting almanız gereklidir.
Daha fazla detay için Demo Adresini inceleyiniz.

Konut, Proje detay sayfaları ve kriterleri çok farklı fonksiyoneldir.

Daha fazla bilgi için : 0554 592 72 41

anasayfa.jpg

konut.jpg

proje.jpg

musti0532

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Emlak Siteniz Yokmu Yada Değiştirmek mi İstiyorsunuz?

logo1.png

Hala emlak siteniz yoksa yada değiştirmek istiyorsanız, Yıllık 49TL den başlayan fiyatlarla sadece üç adımda Profesyonel emlak siteniz olsun istemez misiniz?

https://www.haziremlakwebsitesi.com adresimizden anında sipariş verip aynı gün emlak sitenizi müşterilerinizin kullanımına açabilirsiniz.

Temalarımızı incelemek ve Siparişinizi vermek için sizi sitemize bekliyoruz.

Büyük Kampanyayı Kaçırmayın!
Hemen alın, karlı çıkın!

https://www.haziremlakwebsitesi.com

Crime

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Joomla için youjoomlanın properties isimli temasını onerebilirim k2 bileşeni ile hazırlanmıs guzel bir emlak sitesi gayette kaliteli bir çok ıhtıyacnızı joomla ile karsılamanız mumkun bunun dısında fikir sordugunuz ıcın soyluyorum wordpress ile hazırlanmıs bır emlak sitesi de ciddi bir seo omurgasına sahıp olucagı ıcın tercih edilebilir artık script kullanımın modası gectı webmaster dedıgınız adamlar bıle scrıpt yazmakla ugrasmıyor.Bakınız ben bakınız forumdaki bir çok adam.Ha illa script isterseniz önerebileceğim scriptler mevcut.

egebilnet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Php emlak scripti 2016 versiyon

Php emlak scripti - hazır emlak sitesi, bugüne kadar yapılmış en iyi php emlak sitesi scripti diyebilirim.

hürriyet emlak scripti, emlak.net emlak scripti, sahibinden.com emlak scripti gibi sistemleri çok kolay bu emlak scripti ile yapabilirsiniz.

Demo: http://www.egebilnet.net/hazir-emlak-sitesi/

İndirme adresi : https://www.asuswebstorage.com/navigate/s/BD27EDC4D93444D1829647828212E253W

Kurulum açıklaması: emlak scripti dosyalarını sunucunuza veya hostunuza ftp programı ile yükleyin.Dosyları yükledikten sonra gerekli olan dosyla ve klasörlere yazma izni verin, hangi dosya ve klasörlere yazma izni verilmesi gereken listeyi kurulmun ilk aşamasında karşınıza çıkacaktır.Kuruluma geçmek için url adresinize sitenizin adresini yazın, otomatik olarak sizi kolay kurulum ekranına aktaracaktır, buradaki uyarı göz önünde tutarak kuruluma devam edebilirsiniz.Kırmızı renkli alanları düzeltmeniz veya gerekli ayarları yapmanızı uyaran bölümlerdir.En önemlisi IONCUBE 5.0 yüklü olması hostunuzda, yüklü değil ise host firmanızı İONCUBE 5.0 güncellemesini isteyin.Kuruluma devam edin veritabanı bilgikeriniz girin, herhangi bir sql dosyasını import etmenize gerek yoktur sistem kolay krulum aracı herşeyi kendisi yapacaktır, kurulum 1-5 dk arası sürebilir biraz sabırlı olun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5