İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

emo hakkında bir rehber ihtiyacı

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
artık böyle bi ihtiyaç oluştu konu ile ilgili çok fazla bilgi sahibi olamadıgım için yardımcı olamıyorum ama bilen arkadaşlardan yardım istiyorum... herkez için başlıca sorulara yanıt vermeleri... tamamen 0 dan alarak..

mesela
1- emo nun adresi nedir..
2- hesap nasıl açılır
3- verifed olmayan hesaplar kullanılabilirmi
4- verifed yapmak için ne gerekli nasıl yaparız
5- debit kart almak için ne gerekli
6- nasıl hesaba para yatırabiliriz
7- kesintiler nasıl neden ne kadar kesiyor
8- referral sistemi varmı
9- emonun ağırlıklı kullanım alanı neresi

topicin amacı bilgi ihtiyacı olan ın bir kaynak bulmasıdır lütfen bu doğrultuda bilgilerinizi topicin okunmasını engellicek tartışmalardan kaçınarak paylaşınız.. emo hakkında bütün bilgiler bizim için bu aşamada değerli olucaktır..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi uçdan başlıyayım...
www.emocorp.com adresinden siteye girebilirsiniz sağ üstteki signup bölümünden siteye üye olabilirsiniz site size bir mail yolucaktır ordaki linke tıkladıgınız anda üyelik işlemleri devam edicektir...

C

C0mplicat3d

Misafir
Daha sonra yok kimlik yok pasaport yok resmi evrak yollaycaksınız adamlarada hesabınız onaylansında.... Para çekesinizde daha sonra 12DP ye atasınızda..

C

C0mplicat3d

Misafir
Eklemeyi unuttum Emonun hesabınızı onaylanması 2-4 haftayı buluyor..

C

C0mplicat3d

Misafir
Son gelen bir mailde okdugm kadarıyla 12DP stormpayle arasındaki anlaşmazlıgı düzeltmiş.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5