İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

eMp3indir.com - MU-YAP

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkdaşlar mü-yap mp3leri sitemden kaldırmamı istedi. Bizde mecburen kaldıracağız.
Siz olsanız emp3indir.com sitesini neye çevirirdiniz? forummu,toplistmi,portalmı,..
Sizin önerilerini bekliyorum.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ok. Sen mp3 siten kapanırsa öyle yaparsın. Başka önerisi olan?

hostingyardim.com

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bakkal isminden nalbur olmicağı icin mp3tende baska site olmaz.Oyuzden hitin varsa sadece adsenseden para kazanırsın oda ziyaretciler gidene kadarç

P

Pco

Misafir
o zaman sarkı sözü yap bence daha uygun olur :) hem mp3 ile alakalı hemde adsense koyabilirsin.

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mu-Yap sadece Türkçe mp3leremi karışabiliyor yoksa yabancı mp3 içinde aynı şey gecerlimi?

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
o zaman sende yabancı mp3 ile karışık şarkı sozu yap hem şarkı sozlerinden arama sonuclarında cok cıkarsın hemde millet yapancı mp3 indirir bu zaden bu aralar internette mp3 bulmakta zorlanmaya başladım:)

WebTR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam,

Bence MadDriver doğru mantıkla düşünüyor. Mp3 lerin kendisi olmasa bile sözleri olabilir. Veya sitesindeki download larda olduğu gibi sadece tanıtım amaçlı olduğundan, parçaların ilk 90 saniyesini verebilirsin ziyaretçilerine ki bu sanada nefes aldırır ve MU-YAP seninle uğraşmaz diye düşünüyorum. Tanıtım amaçlı olan parçalarla 90 veya 120 saniyelik parçalara bir şey demeyeceklerdir sanırım. Bence bu şekilde bir yaklaşım domainin boşa çıkmasınada engel olur. Tabi reklamlarında devam eder bence.

Kolay gelsin.

free

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence cd satışı yap internet üzerinden :) album kapakları olsun şarkı isimleri olsun filan download olmasın

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aklıma çok süper bomba gibi bir fikir geldi. Yapınca size açıklayacağım. Fakat şuan siteden mp3leri kaldırıyorum. Süper olacak hit dahada artacak!
emp3indir.com Mp3ler ile devam edecek ve kimsede bişey diyemeyecek yeni fikirle. :)

D

dnturkey

Misafir
ya işte böyle adam size soruyo bütün tüyoları topluyo ama kendi bi şe bulunca söylemiyo :) demekki kimseye hiç bi fikir söylemeyeceksin ?

LoRD_YenGeC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yaptigimda aciklayacagim demis zaten..heycan gereksiz..gerci aciklamasinada gerek yok siteye girdigimizde gorucez nasilsa

MadDriver

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dnturkey' Alıntı:
ya işte böyle adam size soruyo bütün tüyoları topluyo ama kendi bi şe bulunca söylemiyo :) demekki kimseye hiç bi fikir söylemeyeceksin ?
Dostum bütün fikirleriniz için hepinize çok teşekkürler. Bitince size açıklayacağım. Sürpriz olsun istedim. Şimdi açıklarsam tadı kalmaz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
boş ver kalmasın tadı şimdi acıklada belki senin fikrinden bizde bişiler kaparız:)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5