İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En az 1K Sitelere Reklam Verilecek

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
en az 1k hiti olan her türlü siteye reklam verilecek. şu an için text reklam düşünmüyorum fakat yine de text reklam teklifleriniz de değerlendirilecektir. önem verdiğim kriterler özellikle forum siteleri için örnek verecek olursak reklamın yeri forumun en tepesi vs değil, özellikle gözün ilk odaklandığı yerler, yani konu başlığının hemen altı veya üstü gibi alanlar olmalı. ayrıca gökdelen reklam seçenekleri olan arkadaşlarda uygun fiyatlar gönderirlerse uzun süreli bir reklam çalışması yapabiliriz.

aLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
günlük 1200 1300 gibi bi tekilim var istersen navbarın altına reklam koyabiliriz her sayfada çıkacak şekilde

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
PM Gönderdim. olumlu / olumsuz Dönmeniz rica olunur.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Reklam vereceğiniz sitenin içeriği nedir? Hit ayrımı varmı yerli yabancı?

GReYDeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm gönderdim
orda yazmayı unutmuşum ama sitenin içeriği illegal absürt vs değildir sanırım

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
günlük 1200 1300 gibi bi tekilim var istersen navbarın altına reklam koyabiliriz her sayfada çıkacak şekilde

site adresi, sitede extreme yoksa başka istatistik linki ve de hangi boyutta reklam için ne kadar ücret istediğini belirtirsen sevinirim.

PM Gönderdim. olumlu / olumsuz Dönmeniz rica olunur.

malesef özel mesaj kutusunda senin mesajına rastlayamadım.

Reklam vereceğiniz sitenin içeriği nedir? Hit ayrımı varmı yerli yabancı?

yerli hit lazım, site içeriği "bitkisel bir ürünün bilgi ve satışı, ürün zayıflama ürünü veya saksshop tarzı sitelerde satılan ürünlerden değildir, Bakanlık izinlerine sahiptir ve de satışı legal olan siteye koymakta tereddüt etmeyeceğiniz cinsten bir ürün"

pm gönderdim
orda yazmayı unutmuşum ama sitenin içeriği illegal absürt vs değildir sanırım

yukarda da yazdığım gibi illegal veya absürt materyal içermez.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ilginiz için tşk arkadaşlar. özel mesajların tamamını kontrol etme fırsatı bulamadım daha. gece evden kontrol edip tek tek cevap göndericem, trdownload ödemesini almadan reklamı yayınlamışsın güvenin için teşekkür ediyorum, ödemeni de eve geçtiğimde yaparım.
ayrıca reklam alımı devam ediyor...

Real_Life

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2.5-3.5 k arasnda değişen bir sitem var www.biri-bizi-gozetliyor.com bir bak istersen.Anasayfadaki bbg forum için tıklayınız bannerının bulunduğu yere 30 ytl e banner allıyorum.İstiyosan forumada düşünürüz. İlgilenirseniz haberleşelim.Birde ne reklamıydı.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşlar şu saat itibariyle hemen herkesin p.m lerini cevapladım, yalnız bu reklam verme işi bana zor geldi biraz, tek tek kimin hangi hitli sitesine ayın kaçında kaç ytl üzerinden anlaştık diye kayıt tutmak falan derken bayağı bi zaman aldı, o yüzden geç cevapladığım için kusura bakmayın. bir de bi kaç arkadaşın fiyatları yüksek geldiği için cevap yazamadım onlara. Real life senin de siteni incelicem fakat bloglarda reklamlar göz hizasından çabuk kaybolduğu için çok verimli olmayabiliyor ya da en azından ben öyle düşünüyorum, bir de 2k-3k arası sitelerle genelde daha uygun fiyata anlaşıyoruz, yine de değerlendirecem.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5