İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En beğendiğiniz dizayna sahip siteler?

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
konu yeni sitelere göz atarken aklıma geldi.. çok uzun süredir dizaynıyla vurucu sitelere rastlayamıyorum. bizde dizayna pek önem verilmiyor nedense..
yeni siteler başlığı altında aklımda tek kalan bir arkadaşın verdiği oyun sitesiydi.

sizlerin beğendiği siteler var ise paylaşmanızı rica ediyorum.. Türk, yabancı farketmez.. aklınızda kalan var ise yeter..

Ekstra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kaliteli Dizayn Genelde Flash İle Yapılıyor.
Ne Kadar Flash = Sayfanın Geç Yüklenmesi :)
İşin İçine Seoda Girince Text Tabanlı Oluyor Hep.
ve
natro.com un tasarımı çok hoşuma gidiyor.

suvarimx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne Kadar Flash = Sayfanın Geç Yüklenmesi :)

Bu kısma katılmıyorum. Flash bu konuda doğru kullanıldığında en akıllı yöntemdir. Çünkü verileri çok sıkıştırıyor. Kullandığınız resimleri eğer doğru şekilde kullanabilirseniz Flash çok az yer kaplar.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitelerin çok fazla google'a bağımlı olmasıyla alakalı kanımca. SEO'su ve kodlaması iyi olduktan sonra ne kadar çekici bir dizayn olduğu farketmiyor botlar için. Bu yüzden de kimse extra zaman harcamıyor.

Turkmucit

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Güzel tasarımdan sevdiğiniz sitelere dönmüş biraz .Bende asp net sitesiini beğeniyorum.Php sitesinde de iş yok :)
Bu arada netvibes den yeni haberdar oldum arkadaşaa teşekkürler +
ne harika bir çalışma..İnsan hayflanıyor needen bizlerden böyle işler çıkmıyor diye :(

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96

:) mod ben yazacaktım bunu , 2ci sayfaya gecerken , tamam dedim kimse yazmamış , 2.ci sayfadada yoktur muhakkak dedim kendi kendime , fakat heyhat nafile bir çaba içindeymişim , yazmışınız.

bence internetin en güzel firma sitelerinden biri , hemde 98'ten bugüne kadar değişmemiş olarak.

teşekkürler Mod

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5