İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En çok gelir getiren adsense kelimeleri :)

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

mr_cpu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
reşekkürler ama bu sahteciliğe girmiyormu yani bunları veya birini sitemize (keyword e)yazarsak ban sebebi olmazmı

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bildiğim kadarıyla google kurallarında aşırı ve site içeriğiyle alakasız keyword ler kullanılamaz diyor bu konuda aydınlatırmısınız ?

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Şimdi şöyle google konusunda burada benden çok çok fazla bilgisi olan arkadaşlar var.Ancak bu kelimeleri var olan sitelerinizde kullanacaksınız diye bir zorunluluk yok.

Hangi kelimenin ne kadar ücret getirdiğini biliyorsunuz buna göre bir site açabilirsiniz.Tabi bu sadece bir fikir.Ben böyle bir uygulama filan yapmadım.

bytuncay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Şimdi şöyle google konusunda burada benden çok çok fazla bilgisi olan arkadaşlar var.Ancak bu kelimeleri var olan sitelerinizde kullanacaksınız diye bir zorunluluk yok.

Hangi kelimenin ne kadar ücret getirdiğini biliyorsunuz buna göre bir site açabilirsiniz.Tabi bu sadece bir fikir.Ben böyle bir uygulama filan yapmadım.

bilgilendirme için teşekkürler

MerTUraL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
illa sahtecilik yapıcaz diye bişey yok bu kelimeleri araştırıp uygun siteler yapabiliriz.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar bu kelimeleri parayla satanlar var.Ancak diğer arkadaşlarında dediği gibi varsa ingilizceniz kurun güncel bir site yüksek meblağlar kazanabilirsiniz.

Rometeus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve ayrica bulacaginiz seyler calinti icerik oldugu icin sandbox yeme ihtimali yüksek, bunlara gerek yok..
iyi calismalar

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ve ayrica bulacaginiz seyler calinti icerik oldugu icin sandbox yeme ihtimali yüksek, bunlara gerek yok..
iyi calismalar

Arkadaşım neden sürekli bir olumsuzluk havasındasın anlamadım.Yani buraya bir konu açtık isteyen faydalansın diye sen sanki zorla insanlar faydalanmak zorunda gibi konuşuyorsun.

İsteyen oradaki kelimelere göre sitesini açar.Hayır neden çalıntı içerik olsun belki adam oturup makale yazıcak.Belki internette olmayan bulduğu bir yazıyı ekliyecek.Belki kendi kafasına göre birşeyler yapıcak.

Böyle ön yargılı davranıp insanların düşüncelerini veya yapacaklarını bozmaya çalışma hakkın yok.Biz yazıyoruz isteyen yapar istemeyen yapmaz.Bu kelimeleri kullanmaları senin kurulu düzene zarar vericek diye galiba bu kadar üstüne düşüyorsun.

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
paylaşım için sağol ama o fiyatları baz alıp site açmayın yanılırsınız :)

menes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelimeler gerçektende uçuk ama onlar tahmini max. değerler.
Zaten arkadaşın verdiği sayfanın altında google yakından uzaktan ticari bir bağımız yok yazmışlar ;)
Türkçe bir sitede bile 0,7$ verdiği olabiliyor . çok nadir olsada.
Fikir vermesi bakımından güzel bir başlık ;) TEşekkürler

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
forumda yeni olan arkadaşlar lütfen bu rakamlara bakıp x.xxx kazanırım hayallerine boşuna kapılmayın....

Metin77

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Onemli olan tiklama basina 20-30 euro veren linkin sitende gorunmesi. Ayni kelimeye 10-20 kurus verende sitende gozukebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5