İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Çok Kazanan Webmaster Kim!!!!!

iyimi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayda ortalama 80 dolar kazanıyom neyime yetmez.. adsense'de beklemeye aldım ödemey, 1000 dolar olmadan çekmicem hırs yaptım :p

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sen turkiyede dialerden 1 ayda 6000 euro kazan .. neyse .

ama nino ise bilemem heheheh

canparlak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende pek inanmıyorum aslında çünkü gerçekten kazanmış olan bi insan bunu kanıtlamak yerine daha çok kazanmaya bakardı!

turkcerap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) neyse benim yardım ettigim insanlar nasıl projeler yaptıgımı biliyor

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1) youngboy değil yaungboy [ nedenini 50 kere acıklamısımdır belki wardom'da ]
2) Benim iddiam şu , türk dialeri ile kazanamazsın bu parayı , yabancı dialer ile rahatca kazanılır elbette..

hayrola fatih neden güldün ?

T

turka

Misafir
Ödeyen sponsorları vs. burdan veya hiçbiyerden paylaşmamak en güzeli çünkü türklerin ! aklı çok çalışıyor ! bu yüzden kimseye ödeme yapan sponsorları yazmasını tavsiye edemiyorum.

Koskoca internet pastasını paylaşmayı bilene kadar enazından. Adsenseden bile 9 defa atılanı biliyorum bunları gördükçe kendi sponsorunuzu tehlikeye atmayın kesinlikle. nedenmi sedodan ödeme alıyordum işin içine bazı akıllılar girdikten sonra ne onlar adam gibi para alacağından emin NEDE HAKEDEN.

ben temizinden 1200-1500$ kazanıyorum ama yaptığım başka bir işim yok sadece internet...

Kolay gelsin.

B

baybars

Misafir
korayx' Alıntı:
Arkadaşlar aramızda en çok kazanan webmaster kim acaba merak ettim kim ne kazanıyo ne zamandan beri bu işi yapıyo paylaşsın bizimle....

Saygılar

Neden merak ediyorsun arkadaşım sen bunu heee? Öğrenip de ne yapacaksın?

F

F1R4T

Misafir
crawler o yaungboy sen miydin mehmet hakkında icq da atıp tutan. vay nerede nereye -) ahunzi

KerneL32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterlerin kazandiklari parayi mi soruyorsun yoksa site sahiplerinin kazandigi parayi mi soruyorsun ? Cunku belli bir kesim sadece site sahibi de ...

Aylik : 1000 YTL civari yaptigim web islerinden
Aylik : 400-450 YTL kendi sitelerime aldigim reklamlardan
Aylik : XXXX kadar da Adsenseden
Aylik : 400-450 YTL yazdigim scriptlerin satisindan
Aylik : 150-200 YTL yazdigim vb programlarindan
Aylik : 120 YTL ASP Kursundan
Aylik : 200 YTL Ortalama ile diger sponsorlardan

Kazandigimdan elde kalan 300-400 YTL olursa opup basima koyuyorum. :) Masraf cok borc cok ...

gibi gelirlerim var bazen oynaya biliyor ...

Kolay gelsin.

crawler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o gelirleri okuduktan sonra dicektim bi yemek ısmarlada , kalanı okuyunca vezgeçtim :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5