İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Çok Kazanan Webmaster Kim!!!!!

korayx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar aramızda en çok kazanan webmaster kim acaba merak ettim kim ne kazanıyo ne zamandan beri bu işi yapıyo paylaşsın bizimle....

Saygılar

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi kimse sanmıyorum kazancını yazmaz gibi gercek kaznacını yanai sonuçta webmaster lar arsında baya bir rekabet var yani.

ama herkes masrafını cıkartacak kadar kazanıyor sanırım yoksa siteler tek tek kapanır veya satılırdı.. Para kazanmayan siteyi boşta tutumak iyi bir fikir degil bence

A

altar

Misafir
Permission' Alıntı:
şimdi kimse sanmıyorum kazancını yazmaz gibi gercek kaznacını yanai sonuçta webmaster lar arsında baya bir rekabet var yani.

ama herkes masrafını cıkartacak kadar kazanıyor sanırım yoksa siteler tek tek kapanır veya satılırdı.. Para kazanmayan siteyi boşta tutumak iyi bir fikir degil bence

sildim o zaman mesajımı :p

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
korayx' Alıntı:
Arkadaşlar aramızda en çok kazanan webmaster kim acaba merak ettim kim ne kazanıyo ne zamandan beri bu işi yapıyo paylaşsın bizimle....

Saygılar

hehe, ne zaman kazandı isem, illaki icerde kaldı, ama yakında seytanın bacagını kırıcam :D

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
şimdi sen desenki ben ayda 1000$ kaznaıyorum ooo adam bak nerden akznaıyor diye hemen soruştuma yaparlar :pP sonra o kazancındanda olursun :p

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama siirtpazari.com web sitem vardı satış yapıyordum siirt ürünlerini o ayrı onu sayarsak ürün karşılığı çok satış yaptım

kenan56

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ne yazıkki türkticaret yapacağını yaptı ve sitenin içeriğini değiştirmek zorunda kaldım yani sitem şuan kapalı satış durdu zaten sezonda kapandı benim malum battaniye kilim fln satıyordum :) yeni sezonda bomba gibi girmeyi düşünüyorum

A

altar

Misafir
Permission' Alıntı:
şimdi sen desenki ben ayda 1000$ kaznaıyorum ooo adam bak nerden akznaıyor diye hemen soruştuma yaparlar :pP sonra o kazancındanda olursun :p

doğrusunu söylemek gerekirse bende ondan korktum :p

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
sedo dan örnek alın derim her ay konu acılırdı bu ay ne kazandınız diye .. şimdi bak sedo dan herkez atıldı yanai düşün artık.. atılan atılmayanı ben atıldım o nedne atılmadı diye şikayetler vs...

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Permission' Alıntı:

hüseyin kardeş, keske kazansak be abicim, nerde a.satim

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yaw kaznana vardır mutlaka yaw hemde fazlasını kaznan var dostum ama kimseye ne kaznaıyorsun diyemezlki yani kazann varsa allah daha cok kazandırsın yaw :)

derlerya bir insanın hakkında ne düşüyorsan allah sana daha fazlasını versin derlerya tabai iyi yada kötü :p

M

Maxi

Misafir
Haklısın Permission.
Para kazandığınız sponsorları foruma yazmanız demek ;
O sponsorun sizi kapının önüne koyması demektir.
Onlar eskidendi. Kafası çalışanlar sedo'dan halen kazanıyorlar. Bunun dışında bu forumda bir kez bile adı geçmeyen bir sponsor'dan 2 hafta önce 860 küsür $ ödeme aldım. Şimdi ben bu sponsorun adını buraya yazarsam o sponsorun kuruması demektir.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Maxi' Alıntı:
Haklısın Permission.
Onlar eskidendi. Kafası çalışanlar sedo'dan halen kazanıyorlar. Bunun dışında bu forumda bir kez bile adı geçmeyen bir sponsor'dan 2 hafta önce 860 küsür $ ödeme aldım. Şimdi ben bu sponsorun adını buraya yazarsam o sponsorun kuruması demektir.

sen o adresi yaz yarına nasıl hile yapılır taktikleri bile üretilmiş olur yarına :p

X

xonurx

Misafir
Maxi' Alıntı:
Haklısın Permission.

tamamen katiliyorum söylediklerinize...
helal olsun size!! allah kazancinizi arttirsin...
aramizda hile nasil yaparim nasil olurda sponsor yaptigim hileyi anlamaz diye düsünenler oldugu sürece yaptiginiz en dogrusu.. ückagitcilar yüzünden kazancindan olmaktansa iyi kazandigin sponsoru ulu orta söylememek en dogrusu...

saygilar

X

xonurx

Misafir
bunun disinda soruya cevap vermeyi unutmusum :)
benim kazancim öyle aman aman cok degil.. ama yeni projelerle yakinda cok kazananlar listesine adimi eklicem insallah ;)

saygilar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5