İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En çok kazandıran ptc sitesi

viejo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar en çok kazandıran site Birdy Bux.

Tıklama başı: 0,04$
ref tıklama: 0,02$
Min ödeme:10 $
paypal ve alert pay

günlük 10 reklam çıkıyor. Yani 0,4$ günde kazanıyorsunuz.

Üstelik ilk 10000 üyeye pionner üyelik bedava.

Aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

refli:http://www.birdybux.com/
refsiz:http://www.birdybux.com

A

a.ışık

Misafir
iyi güzel ref link vermişsin de, peki ödeme kanıtını da koysaydın.. :)

viejo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site henüz çok yeni. Ödeme aldığım zaman hemen bunu sizlerle paylaşacağım.

neverland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
henüz ödeme almadıysan nerden anladın ençok kazandıran site olduğunu,bunun gibi 1000 lerce site açıldı,inş.alırsın ödeme kanıtını sunarsın ozaman reflerin gelir
pionner üyeliğin avantajları neler

viejo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
henüz ödeme almadıysan nerden anladın ençok kazandıran site olduğunu,bunun gibi 1000 lerce site açıldı,inş.alırsın ödeme kanıtını sunarsın ozaman reflerin gelir
pionner üyeliğin avantajları neler
Ben tık başı kazancı ile minumum ödemeyi birlikte düşünerek en çok kazandıran site dedim. Şuana kadar benim rastladığım en büyük oran 25 günde 10$ olur. 3-4 ay beklemekten iyidir. Scam olsa bile insanı çok üzmez. Tık başı 1$ veren yerde var ama minumum ödemesi 1000 dolar . Bu site bunlar gibi değil diye düşünüyorum.

Standart üyeliklerde tık oranı 0.008$

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Arkadaşlar siteyi inceledim ve bana kalırsa bu siteden uzak durun, hele yatırım yapmanızı hiç tavsiye etmem çok riskli çünkü.

Bu sitede tıklama başına kazanç 0,04 $ olarak gözükmekte, ama 0,0004 $ ödemektedir. Site %1 ila %8 arasında kar paylaşımı vaad etmektedir. Yani size vaad ettiği miktarın 100'de 1'ini ödüyor sadece! Bu son günlerde scammerların yaygınca kullandığı bir hile haline geldi.

Arkadaşlar eğer ingilizceniz iyi değilse, veya üye olurken kullanıcı şartlarını okumuyorsanız blogumdan faydalanabilirsiniz.

Scam PTC List

Bu ve benzeri yakaladığım scammer 'ların sitelerini blogumda ifşa ediyorum.

viejo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sevgili daniel13336 bi yanlışın var sanıyorum. Ben hergün 0.32$ alıyorum tıkladığım reklamlardan. Ben bu siteye değil bütün ptc sitelerine yapılan yatırımların risk olduğu kanısındayım. Alabildiğimizi alalım bu bize yeter kanaatindeyim.

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Sevgili daniel13336 bi yanlışın var sanıyorum. Ben hergün 0.32$ alıyorum tıkladığım reklamlardan. Ben bu siteye değil bütün ptc sitelerine yapılan yatırımların risk olduğu kanısındayım. Alabildiğimizi alalım bu bize yeter kanaatindeyim.

Üstadım ödeme alamadın mı hala? Benim anladığım kadarıyla bu siteden ödeme talep ettiğinde sana %1 kazanç ortağımızsınız diyip o günlük kazandığını 0.32$/100 diyip 0.0032 bakiyeniz var dicek ;)

viejo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üstadım ödeme alamadın mı hala? Benim anladığım kadarıyla bu siteden ödeme talep ettiğinde sana %1 kazanç ortağımızsınız diyip o günlük kazandığını 0.32$/100 diyip 0.0032 bakiyeniz var dicek ;)

Evet daniel1336 söylediklerin çıkmadı 10.36 $ ödeme istedim ve dediğin gibi olmadı. Yani %1 kazanç ortağı diye birşey yok.

rarely

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Refsiz link gösteripte refli link vermen ilginç doğrusu. İnsanları kandırmaya çalışacağına sadece refli link verseydin daha iyi olurdu. Ayrıca bu site scam boşuna uğraşmayın...

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Evet daniel1336 söylediklerin çıkmadı 10.36 $ ödeme istedim ve dediğin gibi olmadı. Yani %1 kazanç ortağı diye birşey yok.

Benim dediğimi anlamamışsınız hocam. Şimdi gözüken kazancınız 10.36$ bu miktarı 100e bölersek (Siteye kayıt olurken yazan kurallara göre %1 ortaklık var) O zaman sizin şuanki hesabınızda 10.36/100= 0.1036$ paranız var. Buda min ödeme tutarının altındadır, sizde ödeme alamamışsınızdır diye tahmin ediyorum ;)

Uzun lafın kısası scam ;)

viejo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Refsiz link gösteripte refli link vermen ilginç doğrusu. İnsanları kandırmaya çalışacağına sadece refli link verseydin daha iyi olurdu. Ayrıca bu site scam boşuna uğraşmayın...

İnsanları kandırmak gibi bir niyetim. bir acemilikti o kadar. düzeltilmiştir.ayrıca site scam değil ödeme alınmıştır.

viejo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim dediğimi anlamamışsınız hocam. Şimdi gözüken kazancınız 10.36$ bu miktarı 100e bölersek (Siteye kayıt olurken yazan kurallara göre %1 ortaklık var) O zaman sizin şuanki hesabınızda 10.36/100= 0.1036$ paranız var. Buda min ödeme tutarının altındadır, sizde ödeme alamamışsınızdır diye tahmin ediyorum ;)

Uzun lafın kısası scam ;)

Site scam değildir. ödeme kanıtı aşağıdadır. Dediğin bir ölçüde doğru. Ödeme limiti 10 $ a ulaşınca ödeme istiyorsun 1 günden az bir sürede % 10 unu yani 0,10$ ödüyorlar.

Ödeme kanıtı:

Uploaded with ImageShack.us

daniel1336

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
100
Evet arkadaşlar en çok kazandıran site Birdy Bux.

Tıklama başı: 0,04$
ref tıklama: 0,02$
Min ödeme:10 $
paypal ve alert pay

günlük 10 reklam çıkıyor. Yani 0,4$ günde kazanıyorsunuz.

Üstelik ilk 10000 üyeye pionner üyelik bedava.

Aşağıdaki linkten üye olabilirsiniz.

refli:http://www.birdybux.com/
refsiz:http://www.birdybux.com

Kazancı 10$ gösteriyorlar ama 0.10$ ödüyorlar, bu scam dır. Scam sadece ödeme yapmayanlara denmez. Buda yeni bir tür dolandırıcılıktır.

Sizin bir suçunuz yok, çok ince bir ayrıntıda saklamış site sahibi olayı ;)

Ama bence bundan sonra ne siz vakit kaybedin ne de başkasına tavsiye edin bu siteyi.

Tıklama başı: 0,0004$
ref tıklama: 0,0002$

Veriyor site sadece, daha çok kazanabileceğiniz siteler var onbux, neobux, cashium, yougetpaidbux ve idbux sitelerini tavsiye ederim. Az tıklamayla çok kazanırsınız.

Yada paidtoclick.in sitesinden bir günde 0.02 yapıp ödeme alabilirsiniz. Ptc00 siteside 0.05 de ödüyor, 5 günde ulaşmak mümkün bu rakama. Bunlarda az ama hızlı kazandıranlar.

http://forum.iyinet.com/internetten...ptc-siteleri-instant-ptc-detayli-anlatim.html

viejo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Doğru söylüyorsun arkadaşım bundanda öğrendiğim şu oldu. kesinlikle site üyelik şartları okunmalı zaman kaybetmemek için . Artık okumadan hiçbiryere üye olmuyorum.

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
yahu arkadaşlar bırakın bu işleri. ücretsiz de olsa bir blog açsanız ve buna ayıracağınız zamanda oraya özgün iki yazı girseniz hergün.3 ay sonra emin olun burdan kazanacağınız paranın 100 mislini kazanırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5