İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış En çok okunun karlı çıkın !

Aktifhosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenizi hem ücretsiz tanıtıyoruz hemde en çok okunan 5 siteyi ödüllendiriyoruz , katılım 2 şekildedir ücretsiz katılımlar sadece yarışma katagorisinden başlayacaktır , 2,5 tl ile tanıtım yazısı alırsanız ana sayfada 3 gün kalma hakkınız vardır.

• Sitenizi ücretsiz olarak yarışma katagorisinde yayınlıyoruz , tanıtım yazıları ana sayfada bulunmuyor
  • Dilerseniz 2,5 tl veya 1$ paypal karşılığında 3 gün ana sayfa yayını ile tanıtım yazısı yollayabilirsiniz.
  • ( 2 EKİM 2011 ) tüm yazılar aynı anda yayına girecektir.
  • Gönderdiğiniz yazılar yarışma sonrası siteden kesinlikle kaldırılmıyacaktır.
  • Yarışma sonunda admin paneli screen leri konuya eklenecek ve en çok okunan yazılar ödüllendirilecektir.
  • Admin paneli bilgilerini yetersiz gören kişiler özel sayaç kodlarını yazılarına iliştirebilirler.

ÖDÜLLER
  • EN ÇOK OKUNAN 1. SİTE ( 1 YIL BOYUNCA SİTEMİZDEDEN LİNK + 6 SİTEDEN TANITIM YAZISI + BU SİTELERE BAĞLI SOSYAL AĞLARDA OTOMATİK YAYIN )
  • EN ÇOK OKUNAN 2. SİTE ( 9 AY BOYUNCA SİTEMİZDEN LİNK + 6 SİTEDEN TANITIM YAZISI)
  • EN ÇOK OKUNAN 3. SİTE ( 6 AY BOYUNCA SİTEMİZDEN LİNK + 6 SİTEDEN TANITIM YAZISI )
  • EN ÇOK OKUNAN 4. SİTE ( 3 AY BOYUNCA SİTEMİZDEN LİNK + 6 SİTEDEN TANITIM YAZISI )
  • EN ÇOK OKUNAN 5. SİTE ( 3 AY BOYUNCA SİTEMİZDEN LİNK )

Daha detaylı bir döküman istiyorsanız info @ clubturk.net adresine

Konu : selam
İçerik : en çok okunun karlı çıkın

şeklinde bir mail atarsanız aynı saniye itibari ile sistem size detayları gönderecektir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5