İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En fazla kazandıran 5 Adsense Reklam Yerleşimi

keskinzeka

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hangi kaynağa göre bunu söylüyorsunuz gerçi o yerleşimlerin kazandırmaması mumkun deil heryerde reklam var fakat kim girer o siteye merak konusu.

gedop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaynak bu http://www.blogonair.com/2008/07/top-5-performing-adsense-layouts/

Faydalı olabileceğini düşündüğüm için koydum. Çoğu kişi yanlış reklam yerleşimi yüzünden 3 te bir oranında kazanıyor. Bu reklam düzenlerinin renklerini sitenin renklerine göre ayarlarsanız eğer çok sırıtmazsa iyi kazandıracağını düşünüyorum. Ayrıca yabancı bloglarda da buna benzeyen yerleşimler var.

Ayrıca Size tavsiyem Bağlantı linklerini yazıların üstünde kullanmanız ben bir sitemde yazının üstüne yerleştirdiğim yatay bağlantı linki sayesinde çoğu zaman tıklama başı 10 - 15 cent arası aldığım oluyor.

En fazla Kazandıran 5 adsense Reklam Yerleşimi

maviska

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o kadarda kötü değil. daha da kötü ve reklam ile dolu siteler var. ama ben size böyle söyleyim. ben bunu anladım. reklam yerleşimi o kadar önemli değil. reklam içeriği önemli.
şimdi ben marmaris oteller hakkında bir sayfa kuruyorum. google otel kelime görünce antalya otelleri reklamı yerleştiriyor!!! ama marmarise gidenin antalya oteli umruğunda değil! onu düşünün! reklaminizin içeriği nedir? he he. benim için en büyük sorun da bu bugüne kadar! sitem güzel her şey güzel, ziyatetçi çok ama reklam dengesiz oldu mu kazanclarım çok düşüyor

gedop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence ikiside önemli önce içerik tabiki belli bir konu üstünde yoğunlaşarak siteyi geliştirmek her zaman daha iyi olur hem pagerank ınız artar hemde gelirleriniz ama iyi reklam yerleşimi ile çok daha fazla arttırabilirsiniz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5