İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En fazla pr yükselenler buraya :) Bilgilerinizi paylaşın..

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Evet arkadaşlar pagerankı çok yükselenler 0'dan 3 ve üstüne 1'den 4'e gibi yani arada 3 veya daha fazla fark olan arkadaşlar bizimle bunu nasıl yaptıklarını paylaşırlarsa seviniriz :)

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet arkadaşlar pagerankı çok yükselenler 0'dan 3 ve üstüne 1'den 4'e gibi yani arada 3 veya daha fazla fark olan arkadaşlar bizimle bunu nasıl yaptıklarını paylaşırlarsa seviniriz :)

"Hızlı koşan atın boku seyrek düşer" diye atasözü var duydun mu?

Matrix'de de vardı buna benzer bi şey...Düşüşle ilgili yani... Ama tam hatırlamıyorum. Bir de klasik ve genel-geçer bi laf vardır: "Düşenin dostu olmaz"...Alakası yok gerçi ama olsundu. Mesaj bir yerlere ulaşır belki..

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
"Hızlı koşan atın boku seyrek düşer" diye atasözü var duydun mu?

Matrix'de de vardı buna benzer bi şey...Düşüşle ilgili yani... Ama tam hatırlamıyorum. Bir de klasik ve genel-geçer bi laf vardır: "Düşenin dostu olmaz"...Alakası yok gerçi ama olsundu. Mesaj bir yerlere ulaşır belki..

bizim ordada "laf etti bal kabağı" diye bir deyim vardı bilmem hiç duydun mu? :D

NoNiCK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre içerigin cok olması oyunseveriz.biz/index.php pr4 oyunseveriz.biz pr2 alt sayfalar pr4 yani kısacası bazı flash oyunların prleri bile var pr3 pr2 olan. www.oyunseveriz.biz sitesindeki sayfalara bak ne demek istedigimi anlarsın :)

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk güncellemede pr degerı almadı sonra pr0 da 3 oldu.
arada bı içerik ekledım o kadar başka bişey yamadım.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya esasında ben 3 bekliyordum tüm sitelerim için ama google sanırım infosu olmayan sitelere önce info veriyor pr vermiyor. çünkü tüm siteler info aldı ve prleri sabit kaldı :)

Shenshakrock

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benımkı 1 dı hala bir anlamadım :D bnden dandık sıteler 2 olms :D benımkı olmadı ühüü hüüü ): :p

fatihbaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hemen hemen açtıgım her site,dogru dürüst backlink sahibi dahi olmadıkları halde ilk güncellemelerde pr 3 olmuştur.sonra battılar o ayrı konu :)

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Herşey istikrara bakıyor arkadaşlar.
Aralık'ta siteyi açtım biraz link değişimi yaptım ortalama 50-60 domainden 1k link aldım.
İlk güncellemede 2 oldu sonra güncellemede yerinde saydı. Sonra kapatıp açtım, son güncellemede 3 oldu.

AksamGunesi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ben askerdeydim yaklasık 40 gün sitem kapalı kalmış son güncellemede de parkda idi bi baktım www koymadan bakarsan pr5 sonradan fark ettim bunu da www koyuncada N/A gösteriyor :)

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
domain aldım linkcennetinin scriptini + 12000 lik db sini ekledim ilk guncellemede sıfırdan 4 olmustu sonra domanin süresi dolmus bende fark etmedim ve kaptırdım

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi