İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En GünceL Oku KaZaN SiteLeR

N

napolyon

Misafir
siteyi aşağıdaki adresden inceleyebilirsiniz ...

www.parakazanmak.tk

her sitenin bir artısı var .

* earnings2all 'un mailleri 4,5,6 cent diğerlerine göre çok kazandırıyor.

*no-minimum 0.25 - 1c arasında değişiyor. ödeme istediğinizde akşamına e-gold 'a parayı yatırıyorlar.

*tyliapays ne çok ne az aylık ödeme yapıyor. tavsiye edilir.

*haulingcash bu aralar baya sapıttı. ödeme isteyeli 1 ay olcak hala yapılmadı. webmaster'ı tatilden yeni gelmiş de , yetiştiremiyormuşmuşmuş. ama yine de sağlam bi sitedir .

bekliyoruz ...

www.parakazanmak.tk

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
slm arkadaşım mesajını yanlış başlığa yazdımışsın,internetten para başlıklı bölümde yaz,orada daha iyi bilgilendirme alırsın ptc lere gelirsek hepsinden defalarca ödeme aldığım ptcler için www.onlinepara.com adresindeki paid to click bölümüne bakabilirsin. slm

N

napolyon

Misafir
ok, pardon
be biraz da site reklamı yaptığım için o bölüme yazmıştım.
zaten mod arkadaşlar taşımış. senin sitenin ptc bölümü çok genişmiş ...

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha çoktu ama pek ilgilenemediğim için pek çoğunu başkasına devrettim,zaten tüm ptc leri vs. toplayacağım ve haftalık para haberlerinin bulunduğu bir site yapacağım ama daha sonra şimdilik böyle idare edeceğiz.Fazla ptc nin avantajı günde ortalama 5 cent aydada 2$ kadar kazanıyorsun,az ama site reklamı için kullanıyorum..

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
re

daha çoktu ama pek ilgilenemediğim için pek çoğunu başkasına devrettim,zaten tüm ptc leri vs. toplayacağım ve haftalık para haberlerinin bulunduğu bir site yapacağım ama daha sonra şimdilik böyle idare edeceğiz.Fazla ptc nin avantajı günde ortalama 5 cent aydada 2$ kadar kazanıyorsun,az ama site reklamı için kullanıyorum..bu arada msn varsa konuşabiliriz,aynı zamanda sitendeki şirketler bölümğnü karşılaştırmalı tablo halinde yaparsan hem yabancı hemde tr. alt üye toplaman daha rahat olur.

M

malatyasporlu

Misafir
Türk Para Forumları

merhaba arkadaşlar parayla ilgili sorunlarınızız her türlü para kazanma konusundaki sorunları tartışabileceğiniz forumlar sponsorlar burada

www.TurkPara.net.tc

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5