İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Güvenilir E-Mail Oku Para Kazan Şirketi

E

ethemgulden

Misafir
..

Eseryucel' Alıntı:
En güveniliri Allyousubmitters arkadaşlar günlük 0.5$ - 1$ arası kazanıyorsunuz mail okuyarak . Ayrıca linkleri tıklayarakta para kazanıyorsunuz benim 15$ oldu kısa sürede

Üye olmak için

http://www.allyousubmitters.com/pages/index.php?refid=eseryucel

Kolay Gelsin ...

Arkadaşım neden olduğunu bilmiyorum ama Ays kazancım 39$ da iken hesabımı kapattı.Çünkü giriş yapamaz oldum username i tanımadım.Gerçi güvenilir diyor herkes ama neden oyle oldu anlamadım neyse yaf olan oldu.Sana kolay gelsin

P

Parae

Misafir
ne güveniliri ?

Alt üye toplamak için kalkıpta şu siteye güvenilir diyorsunuz !!!

10 kişini hesabında minimum ödeme miktarı doluyorsa onların içinden 1 tanesinde gönderiyor .. Hele ki Türkiyenin ödeme alabilmesi diger ülkelere çok daha az !

E

ethemgulden

Misafir
haklısın parae birde forumuna baktım ays nin yabanccı üyeler bile dertli paramızı alamadık diye

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
parae haklı arkadaşlar 1 kere ödeme aldım sayılır ama kendi adıma alamadım ödeme işleme konduğu sırada alt üye toplamaya başlamıştım ki onlarda iyi kazanıyordı; ilk önce alt üye hesaplarımı kapattılar 1 ay sonrada benimkini...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5