İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en hızlı mp3 sitesi

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
amaç: hızlı mp3 sitesi kurmak

eldekiler: sanatçılar ve parça adları mevcut, hepsinin olmasa da baya bi mp3 de mevcut diyelim

buna göre en hızlı kolay yoldan neleri öneriyorsunuz
mesela bütün mp3leri upload ettik
script felan da var diyelim

sonrası için tavsiyeler nelerdir
yani mp3 adreslerini tek tek scripte girmek yerine mesela daha hızlı bi yöntem...
ayrıca hangi önemli önlemler alınmalı hot link protection gibi...

AlemTurk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hızlı bir mp3 sitesi için hızlı bir sunucuda olmasi gerekir kullanıcı girdigin sayfada fazla bekleme olmayacak,gereksiz bilgilerden de sakın ondan sonrasi gelir zaten

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
hııı sen şeyi soruyorsun mesela klasörleri dirrek biz eklemeden o ekliyecek mesela cengiz kurtoğlu > sevenler ağlar albümü > parçalar bunu direk script kendisi algılayacak sen teker teker parçaları eklemeyle uğraşmayacaksın yanlış anlamamışım dimi ?

ben böyle birşey duymuştum ama o mp3 değildi sanırım.

Unutmam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben kendim ekledim 6bin mp3 ama o olay var sanırım otomatik kendisi yazıyor script özelliğinde olan bişey o

Linux

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
Ben Olacağını Pek Sanmam Ancak Klasor Şeklinde Oluyor Olabilir Klasör Klasör gösterebilir.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Ben bir tane uygulama yazmistim. Butun klasorleri ve altindaki alt klasor ve dosyalari tarar, database'e iliskili olarak yazar. Ama scriptin de bu db'e uyarli olmasi lazim.
Bunun disinda da kullanilan yazilimin databaseine gore toplu import yaptirilabilir, gerek phpmyadmin, gerek direk php'den csv veya baska bir formatta.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5