İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi 100 alternatif arama motoru.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Google Yahoo ve Msn disinda kullanan yok denecek kadar az. Hatta bunlarin icince %80 i Google kullaniyor.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
çok iyi hit yollayabilen farklı alternatifler de var orada.

fan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google dışında hiç hit gönderen olmadı extremeden izlenimlerime göre :(

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
yapmayın. o zaman neden dmoza kayıt yaptırıyorsunuz? bu saatten sonra backlink vs. mi öğreteyim?
ya da iyice oradaki linkleri araştır. googleın günde 100 kişi yollamadığı sitenize orada günde 1000 kişi yollayacak yabancı linkler var! pişman ediyorsunuz valla başlık açtığıma.

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Açmayacaksın niy açıyorsun ki? baksana çok şey biliyorlar:) yeni fikirlere ve bilgilere ihtiyacları yok.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
yapmayın. o zaman neden dmoza kayıt yaptırıyorsunuz? bu saatten sonra backlink vs. mi öğreteyim?
ya da iyice oradaki linkleri araştır. googleın günde 100 kişi yollamadığı sitenize orada günde 1000 kişi yollayacak yabancı linkler var! pişman ediyorsunuz valla başlık açtığıma.

Pisman olacagin seyi yapma, yaptigin seyden de pisman olma. Sana iki saat burada Akilli Sistemler (Intelligente Systeme) dersi vermiyeyim. Bana backlink dmoz gibi terimleri ögretme bence. Bununla ilgili üniversitede yeterince sunum yaptim. Sana burada neyin dogru neyin yanlis oldugunu söylüyoruz. Hersey backlinkten ibaret degildir. Siz zannediyorsunuz ki SEO = PR (Backlick). Tamamen yanlis.

Açmayacaksın niy açıyorsun ki? baksana çok şey biliyorlar:) yeni fikirlere ve bilgilere ihtiyacları yok.

Herkesin heran yeni fikirlere ihtiyaclari vradir. Ama fikirler dogru oldugu sürece.

Merlin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merlin, uslubun çok sert hoş değil..

@Developer
bana biri bildigim seyi ögretmeye kalkarsa benim de üslubum ona göre olur. Ben kalkipta bunlari niye bizlerle paylasiyorsun demedim sadece eklemenin gereksiz oldugunu belirtmek istedim.
Sonrada kalkip bana dmoz, backlink dersi vermeye kalkiyor. Ben buna müsade etmem.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Herşey PR (backlink) olmayabilir. Ama hiç eklememektense oralarada eklemek kârdır bence.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
günde 2 bin tekili yabancı pr 6 siteden kaç liraya alabiliyorsunuz? bunu veren siteler var içinde.
siz sunumlarınıza devam edin, ben de linki kaldırayım..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar Harbiden Pişman Ettirmişsiniz...
Google 10000 Hit Gönderebilir.. Ancak Kimsenin Bilmediği Bir Arama Motoruna da Günde 100.000 Kişi Girebilir.. ( Yabancı Hit ) ...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5