İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi anket hizmeti veren site?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bravehost.net in ip kontrollü anket sistemini kullanıyorum.
Anketde oy kullanıldığında veya sonuçlara bakıldığında REKLAM görünüyor.
"Bu çok normal"

Ama.. Anketin kodlarını yerleştirdiğim sayfaya giren her 3 kişiden 1 isine popup reklam penceresi açılıyor. Bu da gıcık ediyor tabi insanları..

Bu sebeple başka bir yerden ip kontrollü reklamı az anket hizmeti almak istiyorum. (bedava)

Tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı acaba ?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
anketservisi.com u gözüm hiç tutmadı. ama zirve100.com a bakmak gerek...

sizin test ettiğiniz siteler olursa daha faydalı olur.. çünkü bravehost.net sitesinde üye olduktan birkaç gün sonra fark ettim popup pencereyi arada açtığını.. zirve100.com falan açıyor mu birkaç gün sonra öğreneceksem çok zaman kaybı olur benim için..

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aa varya super fikir:)

ben hemen akşam böyle bir servis yapayım hatta domainide alayım şimdi:)

@hakanizm bir kaç gün bekle ehe

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Mywedding.. ilgin için teşekkürler. Ama sorumu hiç anlayamamışsın.. Sadece anket veren siteleri bol bol yazmışsın.. Oysa ben birçok anket servisi içerisinden sizin tecrübe sahibi olduğunuz tavsiye ettiğiniz bir yer istemiştim..

Mickey teşekkürler.. Deneyeceğim...

Caesar.. Sorumun sana fikir verebileceğini düşünebilseydim hiç sormaz hatta araştırmaz kendim yapardım :) Bu arada adsense için anket servisi bulunmaz bir nimettir.. Vaktin varsa kapsamlı bir servis yaparsan anket sonuçlarına da adsense kodu eklersen çok güzel kazandırır..

Halen tavsiyelerinizi bekliyorum.. Üşengeçliğimden kendim yapmıyorum.. Sağlam bir site lazım bu hizmeti veren.

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birşey ögrenmek istiyorum diyelimki zirve100 ün anket servisini üye olup sitemde yer verdim onlarmi anketi belirliyor yoksa ben istedigim anket ettirebilcekmiyim?

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://www.basicpoll.com tavsiye ederim. Eskiden kullanıyordum. Konrol paneli güzeldi.

Ben hangi servis güzel diye sormadim istedigim cevap başka diyeimki siteme ekledim anket servisini fakat ben bir yazi yada ürü yada site hangisi daha iyi oy verin diye bunu benmi saglatcam yoksa onlar kendi anketinimi vercek anlatabildimmi istedigim anketi yaptirabilirmiyim?

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bitanem nickli kişi.. O da sana değil bana cevap yazmış zaten.. Çünkü soruyu ben sordum bu başlığı açarak :) Teşekkürler harputlum.. inceliycem şimdi.

atary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde bir anket sitem var anketin altında 234x60lık bir text reklam var okadar istersen ÖM at

anketlerini 5 farklı Şekilde Alabilirsin Örn :linkli Yada Kutucuklar İçinde gibi

birde Yaptıgın Anketler İstersen ForumdA yayınlıyıyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5