İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi Araçlar Scripti ARACX Geliyor!

AnılÇağatay

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
2 haftadır üzerinde çalıştığım ARACX şuanda tema olarak tamamlanmış durumda. Şuanda bulunan araçları ekrandan görebilirsiniz. Daha aklımda bir çok şey var ekleyecek. Fakat şuan yönetim paneli üzerinde çalışıyorum. Sizlerdende belirli şeyler isteyeceğim.

+ İlk önce forumda tüm araçlar scriptinde olanları bu scriptdede göreceksiniz. Onun için başka script seçimi yapmak zorunda kalmayacaksınız.
+ Şuanda default olarak bir tema bulunmakta. Yani scriptde istediğiniz temayı kullanabileceksiniz. Şuanda içinde 1 tema bulunmakta.
+ Siteyi tamamen yönetim paneli üzerinden yönetebileceksiniz.
+ İlerde lazım olursa siteye üye girişi kayıtı koymayı düşünüyorum. Üyelere özel araçlar vs.
+ Resimde görüldüğü üzere anasayfada açıklama diye bir yer var. Burayı admin panelinden başka şeyler paylaşıp silebileceksiniz.
+ Youtuber'lar Köşesine videoları ekleyip kaldırabilirsiniz.

Sizden isteyeceğim tek şey script'e eklenmesini istediğiniz başka şeyler. Araç önerisi vs. olabilir. Herkese iyi günler dilerim.

R17rCY.png

AnılÇağatay

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
sidebar'dan ziyade navbar kullanırsan daha dinamik bir tasarım olacaktır.
Zaten çok eskiden başladığım bir projeydi. Yarım kalmasın diye tamamlıyım dedim. Bunu tamamladıktan sonra fazla güncelleme yapmayacağım. Onun yerine webmaster araçları daha çok tutar gibi geldi.

sıra takip olabilir ücretsiz son 1 haftada ne kadar yükseldi dütü bunu aylık 3 aylık şekilde yapılabilir
Teşekkürler.

HbY

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
düşecek domain listesini kelimeye göre arayan bir araç olabilir.

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Seninde yukarıda yazdığın gibi webmaster tools tarzı olanlar daha çok tercih nedeni olacaktır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5