İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en iyi file hosting

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir mobile içerikli site açıcam. premium üyelik olmadan, dosyaları süresiz saklayabileceğimiz rapidshare gibi hangi siteleri tavsiye edersiniz? ona göre ayar yapalım başlarken...

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
45 günde bir yenilicez mi yani :) aramaya devam. bu arada konuyla ilgili bir arkadaş pm atmış da sorun oluştu sanırım okuyamadım pm i. tekrar yollarsa sevinirim.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
yeni bir mobile içerikli site açıcam. premium üyelik olmadan, dosyaları süresiz saklayabileceğimiz rapidshare gibi hangi siteleri tavsiye edersiniz? ona göre ayar yapalım başlarken...

aylık 10 euro ver ve rapidin sefasını sür... Herkes artık kabullenmeli adamlar piyasanın lideri 500 gb dosyam var premium hesaplarımda belki çok dahada fazladır herhangi bir şikayet gelmediği sürece dosyaların kesinlikle silinmez zaten yüklediğin dosyalar yasal ise hiç şikayet gelmez ve hiç silinmez.. Sürekli download olacak diyorsan bir sefeer paralı alırsın diğer aylar 10.000 premium point ile hesabını uzatırsın ve böyle devam edip gider.. rapidden başka bir yer önerirsem yanlış yapmış olurum..

e-Xtra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aylık 10 euro ver ve rapidin sefasını sür... Herkes artık kabullenmeli adamlar piyasanın lideri 500 gb dosyam var premium hesaplarımda belki çok dahada fazladır herhangi bir şikayet gelmediği sürece dosyaların kesinlikle silinmez zaten yüklediğin dosyalar yasal ise hiç şikayet gelmez ve hiç silinmez.. Sürekli download olacak diyorsan bir sefeer paralı alırsın diğer aylar 10.000 premium point ile hesabını uzatırsın ve böyle devam edip gider.. rapidden başka bir yer önerirsem yanlış yapmış olurum..

iyi güzel de rapid den download için zorlanıyor kimileri. ben de direkt site.com/dosya.zip olarak veriyim istiyorum. ayrıca resim falan da çağırıcam bakalım yapıcaz bişiler bulamadım hala

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Rapidshare de DOWNLOADla irenc oldu. bezdirior insanı.
Rapidshare.com adresi daha ii aynılarmı bilmem ama .com olanı cok daha hızlı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5