İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi Hosting Firması

Hangisidir iyisi?

• FDC

Kullanılan: 12 50.0%
  • Ev1

Kullanılan: 12 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    24

oyuncu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
layeredtech.com Theplanet üzerinden satış yapan bir firmadır.
ev1 ve TP ne olacaksa olsun.

H

hostcu

Misafir
darXis

paraya kıyıcam sizin ordan bi server alıcam ama webhostingtalk dan okuduklarımdan biri olursa kan çıkar harbi diyorum hemde senden alıcam serverı ama çıkmazsada burda sırf senin içn başlıklar açıcam

sitekur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dünyanın en kaliteli ilk 5 web hosting Şirketlerin Listesi Mi?

Ayrıcalıklı ve kaliteli bir internet sitesi açmak için Dünyanın en iyi web hosting firmaların listesi sunulmuştur. Site kurmak için Dünyanın en iyi ilk 5 web hosting firmaları sunucu web sitesi barındırma hizmeti sunan şirketleri bir arada. Müşterilerine sundukları plan içerikleri sınırsız disk alanı, sınırsız bant genişliği, ful paket içeriği, %100 memnuniyet ile para iade garantisi de dahil olmak üzere, kaliteli hizmet politikaları ve sunuculardaki üstün teknoloji ile donatılmış yazılım performans ve destek arasındaki denge dikkate alınmıştır. KAYNAK: sitenasilkurulur.net web sitesinin "En İyi Hosting Firmaları" başlıklı sayfasında aradığınızı balacak, birde başarılı bir site açma kurusunda seo bilgisi olmayan arkadaşlara "Ücretsiz Site Yapma Rehberi" sayfada adım adım yazılı ve video eğitimleri eşliğinde ücretsiz bir eğitim ile her kategoriden başarılı bir site kurabilecek.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5