İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi managed dedicated server?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet işleri biraz büyütmeye karar verdim, fakat zaman darlığından dolayı managed dedicated bir makina almayı düşünüyorum,
fiyati aylik 100 dolari gecmeyecek tercihen yabanci bir hostinf girmasi tavsiye edebilcekmisiniz?

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
full managed ve 100$ bulman imkansız bulsan bile makina özellikleri düşük olur.yad iyi bir datacenter olmaz.sana tavsiyem www.dedicatednow.com burda 65$ dan başlayan serverlar var panel dahil 85$ burdan bakabilirsin.destekleri süper ve ücretsizdir.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
oha sok oldum

Please note: The services at 1and1.com are only available to residents of the U.S. and Canada. Residents of the U.K. can join at http://1and1.co.uk.

herifler usa ve canada disina vermiyor birde uk vatandaslarina varmis yuh

IndexServers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
http://order.1and1.com/xml/order/Se...626E9494C9F4CD.TC60a?__frame=_top&__lf=Static

109 dolara buldum

# Intel Celeron
2.0 GHz or higher
# 512 MB DDR RAM
# 40 GB IDE hard drive
# 1,000 GB monthly transfer volume

bir incelermisiniz su ana kadar buldugum en iyi fiyat

ozellikler de yeterlidir

bana göre pahalı.birde söylediğin yer eğer yanılmıyorsam kendi ülkesi dışındakilere satmıyor belkide ben yanılıyor olabilirim.

Intel P4 1.7GHz
512MB RAM
80GB 7200RPM
5 IP Addresses
CentOS - Linux Enterprise, FreeBSD
1200GB Bandwidth
99.9% Uptime SLA
CPanel/WHM/Fantastico
Aylık: 105$

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
1and1 herşeye ekstra para alıyor, tavsiye etmem, zaten türkiyeye vermiyormuş :D

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teknoserver.net netdirekt.de den reseller. tavsiye ederim.
alman sunucularini tavsiye ederim ucuz hizli yeni moda..

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] msn adresi Teknoserver.net Semih
Semih cok iyi biridir. Yardim eder teknik konularda. Netdirekt.de den türkiyeden siparis edemiyorsun.
Netdirekt.de ile 1 seneden fazla calisiyorum hiz beni cok tatmin edici.
Reklam kokan hareketler degil bunlar mayk :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
http://dedicated.westhost.com/ var birde

tamam fiyat 100 dolardan fazla olabilir
iyi bir managed dedicated onerin o zaman

yani ben alete php, mysql filan fistik yuklemek istemiyorum zamanim yok, yada diger servisler ile ugrasmak da istemiyorum , stabil full resourclari bana ait olan bir makina istiyom

S

sinangunay

Misafir
Merhaba,
sunucu siparişleriniz için "süper fiyatlar" çok yakında adresimizde.
Adresimiz açılana kadar örnek bir konfigürasyon vereyim.

AMD Opteron 148
2048 ram
2 * 160 gb hdd Raid w1
Plesk unlimited + TR
Unmetered Band
100 mbit port

130 Euro / ay

Sunucu management, optimization, hardening işlemleri için msn: [email protected]

Ayrıca aylık 30 YTL gibi bir ücretle Linux OS üzerinde cPanel ve Plesk cP'lerde full management hizmeti satın alabilirsiniz.

Saygılar Dilerim.

N. Sinan GÜNAY
RSM İnternet, Bilişim ve Telekomünikasyon hizm. LTD. ŞTİ.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozellikle türkiyeden bir yer dusunmuyorum diye belirtim ama buna ragmen reklam amacli yanitlar gonderiyorsunuz yabanci bildiginiz tavsiye yerler varmi diye sordum sizde su fiyata varmi diye degil.

neden yabancı diye soranlara prensip gereği yabancilar ile calisiyorum diye yanit verecegim

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webhostingtalk a bakarsan steven dan şikayet eden çok kişi olduğunu görürsün son 3 ay da

nokie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
WHT den takip edersen platinumserver'danda şikayetlerin az olmadığını görürsün, bu arada steven'ın sağlık sorunları vardı şuan ne durumda bilmiyorum ama yönetimde gerçekten iyidir.

kalite istiyorsanız acunett.com var fiyat biraz uçuk ama en iyisi.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dedicatedplace ile sansimi denemeye karar verdim
panel ile birlikte 115 dolar aylik
diger onerdikleriniz de fena degil aslinda ama wht a bakarak dedicatedplace ta karar kildim

yardimci olan arkadaslara tesekkur ederim

servisleri hizli epey paypal ile odeme olmasi da hosuma gitti su anda odeme yaptim serveri kurmalarini bekliyorum

S

sinangunay

Misafir
AkrepList' Alıntı:
ozellikle türkiyeden bir yer dusunmuyorum diye belirtim ama buna ragmen reklam amacli yanitlar gonderiyorsunuz yabanci bildiginiz tavsiye yerler varmi diye sordum sizde su fiyata varmi diye degil.

neden yabancı diye soranlara prensip gereği yabancilar ile calisiyorum diye yanit verecegim

Merhaba,
Türkiye'den derken dedicated'ların lokasyonu olarak mı yoksa firma olarak mı bahsettiğinizi anlamadım. Lokasyon olarak ise Almanya sunucularımızı, firma olarak ise www.multacom.com adresini tavsiye edebilirim.
Online Destek kısmında Dave, Ken ve Ryan çok samimi dostlarımdır. İsmimi kullanarak indirim talep edebilir veya "special" paket satın alabilirsiniz.

Ayrıca amacım reklam değil, ucuz ve kaliteli hizmeti uzaklarda aramamanızı sağlamaktı. Yoksa bu rakamlarla pek reklama ihtiyacımızın olacağını sanmıyorum :)

Bahsi geçen Multacom'un makinaları Savvis DC'lerindedir.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5