İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi PHP resim galerisi scripti

E

erotika

Misafir
Arkadaşlar, sizce en iyi resim galerisi scriptleri hangisi?

Ücretli,ücretsiz farketmez ancak galeriyi kurdugumuzda direk site olabilecek şekilde olursa seviniriz. Yani 4images gibi..

Aslında çoğunu biliyorum, ancak bildiklerinizi yazarsanız daha iyileri vardır belki. :D

S

soundmaster

Misafir
4images çok sakat bi sistem
şöle diyim
eğer kategori sayısı ve resim sayısı çok fazla olursa
sistem yığılmaya başlıo
ayrıca sitede online üye sayısı artınca sunucudaki load average kafayı yio resmen
zaten kendi sitelerindeki forumda bu tarz konulardan onlarca görebilirsin
kendileri de kabul edio böle olduğunu
bi soraki versionunda bu sorunları halletceklerini sölüolar

tabi şu anki mevcut sisteminde bazı optimizasyonlarla performans artışı sağlamak mümkün
mesela random image 'i mutlaka iptal etmek gerek

E

erotika

Misafir
4images'i zaten kullanıyorum ve baya da memnunum. Yorumun için teşekkürler. Ancak dediğim gibi alternatfierlnizi, tecrübelerinizi yazarsanız iyi olabilir.

S

soundmaster

Misafir
4images dışında
bildiğim en iyi script coppermine
adamlar baya ilerlediler olayda
zaten 4images google friendly bi sistem değil
coppermine için özel bikaç addon var mod_rewrite la .html lere döndürüosun felan

systeamx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
topu topu 2 tane script var donup dolasip ayni mevzuya daliyoruz. hicmi bakmadiniz konulara elli tane resim scripti ariyorum haberi var deli oldum ona tikla buna tikla. size yeni forum acmak lazim orda bol bol laflarsiniz hangisi iyi hangisi kotu.
www.resimscriptiariyorum.com
forum.resimscriptiariyorum.com

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4images çok fazla sistem kaynağı kullanıyor ve 5-6 bin hitli bir site cpu kullanımını tavana vurdurtuyor. o açıdan tavsiye etmiyorum.

D

domainturk

Misafir
Lightbox Photo Gallery: super bisey
Easy gallery: amatorcekim.com uzerinde kurulu
SlideS how Pro Gallery : karmasik
encaps gallery :ideaL

BunLar ve dahasi mevcuttur..
Hepside tam surumdur..

FRO

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
topu topu 2 tane script var donup dolasip ayni mevzuya daliyoruz. hicmi bakmadiniz konulara elli tane resim scripti ariyorum haberi var deli oldum ona tikla buna tikla. size yeni forum acmak lazim orda bol bol laflarsiniz hangisi iyi hangisi kotu.
www.resimscriptiariyorum.com
forum.resimscriptiariyorum.com

çok doğru sölüyorsun systeamx

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5