İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en iyi reklam şirketi sizce hangisi

aybay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba uzun suredır düzgün bi reklam şirketi arıyorum ancak bir türlü kendıme uygun birsey bulamadım bazıları yanlıs sayyıyor bazıları vermıyor vs sizce ne yapmalıyım googlede siteme reklam vermedi web sitem film site 2k hiti var.

A

abdullahsabit

Misafir
gelirortaklari,maxgelir, bu ikisi en iyisi tık başını falan bırak hem üyelik başı hemde satış başı para kazan tıklamayla uğraşma derim ayrıdca iyi reklam yapabilirsen yani mailing falan yaprsan kazancın katlanır.saygılar

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
gittigidiyoru önerebilirim 10 kuruş fena sayılmaz ayrıca üye yaptığın kişilerdende para alıyorsun galiba yada karıştırmış olabilirim hatırlıyamıyorum tam

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
adhood 0.03 kurus veriyor genelde tıklama başına ortalam ben kullandım siteden kazandığın para 50 tl olmadan ödeme alamıyorsun tavsiye etmem

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5