İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En İyi Reklam Veren Site

T

The_Best

Misafir
Arkadaşlar ben siteme reklam almak istiyorum yabancı sitelerden önerdiğiniz var mı? Şöyle sağlam olan, Türkiye'ye çek ile ödeme yapan yardımcı olursanız sevinirim.

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Forumda bununla ilgili aramalar yaparsan birçok değerli bilgiye ulaşabilirsin.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
the_best aslinda astralerin dedigi gibi forumda arama yaparsan cok rahat bulursun ama ben yine solim. turkiyeye cekle odeme yapan www.adhearus.com war. ama adamlar keyfi olarak hesap kapatiolar. bu riski goze aliosan uye olabilirsin tabii.

T

The_Best

Misafir
adhereus'u biliyorum anlamadığım bir şekilde hesabımı kapattı, modchip'e üye oldum hileli tıklama diye o da hesabımı kapattı, şimdi webger'e üye oldum posta çeki ile ödeme seçeneğini işaretledim umarım bu ödeme sağlamdır.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanliz webger arama basina para verior die hatirliorm. sen banner olarak mi dusunuosn yoksa arama motoru olarak mı? bu arada modchip odeme yapmio :)

T

The_Best

Misafir
usekes referans kodlarında popup gösterimi var 1000 gösterime 1 dolar veriyor eğer ben yanlış tercüme etmediysem öyle ingilizcen varsa birde sen bak istersen. Ben siteme koydum bakalım.

usekes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dorudur ama sunu unutma. artik popuplara bela olarak bakıolar . sp2 yukleyenler de otomatik olarak popup blocker gelior sp2 yuklemeyenlerin cogunda ise popup blocker war kısaca sizin popup larin buyuk bi cogunlugu blockerlara takılıyor.
o yuzden bence pek etkili bir reklam cesidi diil bide zaten cogu kullanici artik popuplara iyi gozle bakmıyor.

P

Parae

Misafir
Zaten WEBGER'de şuanda popup kullanamazsınız .. inactive durumda !

T

The_Best

Misafir
kardeş peki hangi siteyi sponsor olarak kullanacağız tavsiyen var mı?

P

Parae

Misafir
Piyasadaki çogu click sponsorları arasında tam güvenilir oldukları söylenemez ..

Yani,

Adherus , Forumdada gördügün gibi birkaç kişiyi silmiş .. ama ödeme alanda oldu ..
Updated , Bazen ödüyor bazen ödemiyor ..

Google Adsense !!! yabancı siten varsa 1 Numara !!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5