İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi server hangisidir?

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar üzerinde bulunduğum hosting firması devamlı olarak çöküp duruyor.
Sizin tavsiyeniz nedir? devamlı kullandığınız bağlantısı gitmeyen server sitesi olarak hangi firmayı tavsiye ediyorsunuz.?

bu arada turkwebhost adlı kişiden almıştık serverı ama ulaşamıyoruz.işimiz öyle basit olmadığından teşhir ettim bu şahısı kusura bakmasın..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bir Nazım Hikmet bakış açısıyla, en iyi server henüz hiç oluşturulmamış serverdir. Şaka bir yana, en iyi server aracısız direkt alınan veya aracısının domaininde host, turk, hosting kelimelerinin bulunmadığı serverdır. Amerika'daki serverlarda hat kesintisi veya network problemi çok nadir olur, olduğunda da en fazla 1-2 saat sürer. Fakat ne hikmetse, bu bizim aracıların sattığı sunucular da kesintiden geçilmiyor. Bilemiyorum ne oluyor arada:)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Güvenle alakası nedir?
Evden server,host,.. satılırsa bu kadar hizmet bile fazla
Bizim insanımız hangi işi tam manasıyla usulüne uygun,müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yasal,... iş yapıyorki?

emucu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olur böyle vakalar :D

senin güvendiğin kişiden al yeterli.3-5 kere çarpılırsın belki ama sonunda olayı halledersin :p

Ni-Osman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Güven + Kurumsallık + 24 Saat Ulaşılabilirlik + Diğer müşterilerinin görüşleri

bu 4 tanesi bence altın gibidir. Bilgi sahibi olmayanlar aracıdan almalılar kesinlikle.. (managed veren aracılar.)

R

rencber

Misafir
bizi seçenler ve seçmeyenler arasında kalmışsın dostum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5