İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi sözlüklerde tanıtım yazınızı yayınlıyoruz

iamback

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ekli dosyayı görüntüle 5294
global rank: 5380
pagerank: 5
domain yaşı: 6,5 yıl
alexa : Türkiye'de en çok girilen 84.site

Ekli dosyayı görüntüle 5295
global rank: 6519
alexa: Türkiye'de en çok girilen 112.site.

Ekli dosyayı görüntüle 5296
global rank: 42734
alexa:Türkiye'de en çok girilen 778. site.

Ekli dosyayı görüntüle 5297
global rank: 2,317,484
pagerank:1
alexa: Türkiye'de en çok girilen 582. site.

Ekli dosyayı görüntüle 5305
alexa global rank: 2,451,449
pagerank: 1
alexa türkiye rank: 40.335

ÜCRETLENDİRME:
Önce tanıtım yazınızı gönderiyorsunuz ben sözlük formatına göre uygun olup olmadığına bakıyorum eğer uygunsa sizden ücreti talep ediyorum,eğer uygun değilse ben uyarlayıp sizden ücreti talep ediyorum.
Tanıtım yazınız bu 5 sözlükte yayınlanacak ve ücret sadece 10 tl'dir.
Ödeme Şekli: tuttur.com,turkcell tl .

Kafanıza takılan soru işaretleri varsa pm atabilirsiniz.Daha detaylı konuşuruz.

Pm'leri bekliyorum...

iamback

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
listeye çaylaklar sözlük de dahil edilmiştir.

iamback

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu günceldir ve fiyat 10 liraya düşürülmüştür.

scoary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözlükte yayınlama konunuz ile ilgileniyorum ancak öğrenmek istediğim bir husus var tek seferlik bir ödeme mi yapıyoruz ?
Ve süreli mi yani açıklama daha doğrusu tanıtım silinecek mi daha sonra yoksa kalıcı bir yazı mı olacak ?

iamback

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözlükte yayınlama konunuz ile ilgileniyorum ancak öğrenmek istediğim bir husus var tek seferlik bir ödeme mi yapıyoruz ?
Ve süreli mi yani açıklama daha doğrusu tanıtım silinecek mi daha sonra yoksa kalıcı bir yazı mı olacak ?

evet ödeme tek seferlik ve tanıtım yazılarınız kesinlikle kalıcı olacak.tabii ki sözlükler kapatılmazsa ki kolay kolay kapatılmaz o sözlükler.

scoary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet ödeme tek seferlik ve tanıtım yazılarınız kesinlikle kalıcı olacak.tabii ki sözlükler kapatılmazsa ki kolay kolay kapatılmaz o sözlükler.

Ödemeyi turkcell kontor olarak mı 10 tl transfer olarak mı yapacağız turkcell kullanıcısı değilim o sebeple bilemedim konuyla ilgili aydınlatırsanız çünkü ilgileniyorum.

iamback

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemeyi turkcell kontor olarak mı 10 tl transfer olarak mı yapacağız turkcell kullanıcısı değilim o sebeple bilemedim konuyla ilgili aydınlatırsanız çünkü ilgileniyorum.

turkcell kullanıcı değil iseniz kontor olarak da yükletebilirsiniz ama tuttur.com aracılığı ile de gönderebilirsiniz.bu daha rahat olur.

scoary

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iamback çok teşekkür ederim ellerinize sağlık sitem dediğiniz tüm sözlüklerde yayında sağolun.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5