En İyi Teknisyenini Almanya’ya “BusTech Challenge” için gönderiyor

deltafx

0
İyinet Üyesi
Katılım
20 Kasım 2013
Mesajlar
1,713
Reaction score
0
Mercedes-Benz Türk, En İyi Teknisyenini Almanya’ya “BusTech Challenge” için gönderiyor

• Mercedes-Benz Türk bayilerinde görevli 70 otobüs teknisyeni arasından “2014 Teknisyen Olimpiyatları”nın birincisi, EvoBus’un düzenlediği “BusTech Challenge” yarışmasına katılıyor.
• Birinci olan teknisyen, 23. - 25.03.2015 tarihleri arasında 17 ülkenin finalistleri ile birlikte Almanya’da “Avrupa Şampiyonluğu” için yarışacak.

Mercedes-Benz Türk, müşterilerine en yüksek kalitede hizmet ve servis sunabilmek amacıyla yürüttüğü çalışmalarına devam ediyor. Şirket, bu kapsamda ana şirketi EvoBus tarafından iki yılda bir düzenlenen “BusTech Challenge” yarışmasına katılarak yetkili servislerinde görev alan otobüs teknisyenlerinin bilgi ve beceri seviyelerini ölçmeyi ve gelişimlerini teşvik etmeyi amaçlıyor. Araç ve hizmetlerinde sunduğu kalitede üstünlüğü, mühendislikte uzmanlığı, ürün ve hizmet çeşitlerinin devamlılığını sunan şirket, bu uygulamayla müşterilerinin memnuniyetini daha da üst seviyelere taşımayı ve markaya olan bağlılık zincirini daha da güçlendirmeyi amaçlıyor.
Bu yıl 3. kez düzenlenen BusTech Challenge’da Mercedes-Benz Türk’ü 2014 Teknisyen Olimpiyatları’nda birinci olan “Bayraktarlar Merkon Arıza Teşhis Teknisyeni Yücel Çoban” temsil edecek. BusTech Challenge’a, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan 33 Mercedes-Benz Türk yetkili servisinde görevli 70 otobüs teknisyeni katılmıştı. EvoBus tarafından 19.09.2014 tarihinde online gerçekleştirilen ilk online sınav sonucunda 8 yetkili bayiden 17 teknisyen, 06.11.2014 tarihinde gerçekleştirilen ikinci sınava katılmaya hak kazandı. İkinci online sınavda birinci olan Yücel Çoban, aynı zamanda 2014 Teknisyen Olimpiyatları’nın Otobüs Arıza Teşhis Teknisyenliği birincisi. Yücel Çoban, BusTech Challenge’a katılan 17 ülkenin finalistleri ile birlikte 23. – 25.03.2015 tarihinde Almanya’nın Ulm şehrinde bulunan EvoBus merkezinde gerçekleştirilecek iki günlük organizasyonda “Avrupa Şampiyonluğu” için yarışacak.
Türkiye elemelerinde ilk üçe giren başarılı teknisyenlerin ödülleri Mercedes-Benz Türk Pazarlama Merkezi’nde, Pazarlama ve Satış Direktörü Süer Sülün, Bayi Ağı Geliştirme & Eğitim Müdürü Didem Nalbant ve Satış Sonrası Hizmetleri Müdürü Ergiz Esen tarafından verildi.
Süer Sülün, tören sırasında yaptığı konuşmada “Ülkelerin kendi iç yarışmalarını organize etmesi ve kazanan teknisyeni BusTech Challenge Avrupa Şampiyonası’na göndermeleri ile ülkelerin en iyi teknisyenleri belirleniyor. Bu teknisyenler bu yarışmalar ile hem bilgi ve becerilerini daha da üst seviyeye taşıma, hem başarıları karşılığında ödüllendirildikleri için motive olma hem de Türkiye’yi, ülkelerini temsil etme fırsatı buluyorlar. Bu sayededünyanın en iyi teknisyenlerinden biri olarakyarıştıkları uluslararası bir platform oluşuyor. Mercedes-Benz Türk yetkili bayii Bayraktarlar Merkon teknisyeni Yücel Çoban’ın EvoBus tarafından düzenlenen Avrupa Şampiyonluğu’na Türkiye adına katılmasından son derece mutluluk ve gurur duyuyoruz. Kendisine Almanya’da başarılar diliyor ve dereceye giren Murat Kabakçı ve Mehmet Özcerrah’ı da tebrik ediyoruz.” dedi.
Ergiz Esen ise “Mercedes-Benz Türk Satış Sonrası Hizmetler Birimi olarak teknisyenlerimizin bu yarışmaya katılmalarını organize ediyor; bu yolda gösterdikleri çaba ve performansı arkadaşça bir rekabet ortamında değerlendirerek ödüllendirmeyi, böylece motivasyonu daha da arttırmayı hedefliyoruz. Müşterilerimizin yetkili servislerimizde aldıkları, danışmanlıktan başlayıp bakım ve onarıma, orijinal yedek parçadan MB orijinal yağa, arıza teşhisinden işçiliğe kadar tüm ürün ve hizmetlerin kalitesi bizim için çok büyük önemi haizdir. Teknisyenlerimizi bu amaçla eğitiyor ve güçlendiriyor, onların daha uzman, daha müşteri odaklı olmaları için çalışıyoruz. EvoBus tarafından düzenlenen bu yarışmaya dahil edilen 17 ülkeden biri olmak bizim için gurur verici. Yücel Çoban’ın bizi en iyi şekilde temsil edeceğine güveniyor ve kendisine Almanya’daki finalde başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.
BusTech Challenge 2015 Türkiye Sonuçları:
1. Yücel Çoban Bayraktarlar Merkon
2. Murat Kabakçı Mengerler Otogar
3. Mehmet Özcerrah Mengerler Otogar
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst