İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi ve Kasmayan Toplist?

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam arkadaşlar en iyi ve kasmayan bedava toplist varmı ? serveri fazla yormayacak şekilde pr değerlerinide gösteren falan bilen arkadaşlar varsa yardımcı olurlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkürler

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
varsa bende ıstıyorum bı goreyım fıyat maku olan varsa onuda yazabılırsınız saygılar

Caesar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Arkadaşlar ufak bir yorum geçmek istiyorum kimse gücenmesin sinirlenmesinde , hem buradan da @iyinet e seslenmek isiyorum...

Acaba en iyi forum en iyi toplist en iyi hödehöbe şeklinde konularınızı bu bölüme açacağınıza @iyinet sizlere bir "Anket" başlığı açsa da oraya açsanız daha güzel olacak burası "PHP" bölümü...

Hani script daha iyi, hangi si diyerini döver bölümü değil. Bu tür konular bu forumu kirletiyor.

Acilen siz meraklı anketör kullanıcılarımız için bir adet "IYINET ANKET" bölümü istiyorum acilen...

teşekkürler

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Caesar' Alıntı:
Arkadaşlar ufak bir yorum geçmek istiyorum kimse gücenmesin sinirlenmesinde , hem buradan da @iyinet e seslenmek isiyorum...

Acaba en iyi forum en iyi toplist en iyi hödehöbe şeklinde konularınızı bu bölüme açacağınıza @iyinet sizlere bir "Anket" başlığı açsa da oraya açsanız daha güzel olacak burası "PHP" bölümü...

Hani script daha iyi, hangi si diyerini döver bölümü değil. Bu tür konular bu forumu kirletiyor.

Acilen siz meraklı anketör kullanıcılarımız için bir adet "IYINET ANKET" bölümü istiyorum acilen...

teşekkürler

Herkesin anketle düşüncelerini belirtmesi zor olur. Deneyen arkadaşlar fikirlerini beyan ediyorlar, zaten burası da forum olduğu için bu şekilde yazışmak gerekiyor.

Not:
Sizin mesajınız konu dışı olmuş.

hakanizm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Konu içi : Bahadıra katılıyorum aardvarktopsitesphp.com bu script piyasadaki en çok kullanılan TOPLİST scriptidir. Daha iyisini ben de görmedim. Hiç kullanmadım bu scripti. Sanırım pluginleri mevcut. Pluginler kurulduğu zaman çok daha şahane görünüyor diye hatırlıyorum. Kendi sitesindeki demo görüntüsünden farklı şekillere girebiliyor sanırım. Haksızsam scripti kullanan kişiler bilgi verirse sevinirim.

İleride ben de düşünüyorum bir toplist kullanmayı.

letreset

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçe çevirisini ben yapmıştım onun.Gerçekten çok kaliteli bi toplist. İsteyene kendi toplistimi satabilirim www.weblistele.com domain+host+script 80ytl

zombieonline

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Aardvarktan daha fazla kasan scripti bulun helal olsun. Berbat bişey yüzlerce kod yazdım değişilik yaptım anca işlemciden kurtardım ama hala berbat bi şekilde ram yiyor kesinlikle tavsiye etmem.

akon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi aardvark ı biliyorum ama en fazla kasan oymuş araştırmalarım sonucunda öyle anladım o yüzden pek tavsiye etmiyorlar.

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Evet bannerlara fazla ağırlık vermesiyle nedeniyle gerçekten işlemciyi ram zorlayan bir toplist kesinlikle önermiyorum.

Y

ysf

Misafir
hotscripts.com da aratip, rate lere gore en yuksek olan scripti tavsiye edebilirim. toplistler konusunda pek bir bilgim olmadigi icin ( daha once herhangi bir hazir toplist, kurup kullanmadigimdan dolayi ) pek yardimci olamayacagim. Fakat zor bi hadise olmadigindan dolayi, kendi sisteminizi kodlamanizi tavsiye edebilirim. Baslayin, takildiginiz alanlari foruma yansitarak destek bulabilirsiniz.

saygilarimla..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5