İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En iyi virüs programı hangisi?

bisbise

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Selam arkadaşlar bugüne kadar birçok virüs programı denedim memnun kalmadım şuandada kaspersky yüklü fakat oda explorerla ilgili sorunlar yaratıyormuş.Sizce hangi virüs programını kullanmalıyım?
:(

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
3 senedir kaspersky kullanıyorum hiç sorun yarattığını görmedim.Bilgisayarımıda kasperskyden başkasına emanet etmem zaten.Gerçi vista kullandığım için güvenlik çok yüksek o yüzden kasperskyi kapalı tutuyorum.Kaspersky internet securtiy 7yi öneririm..

Baracuda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NOD32 3.0 kullan çok stabil bilgisayarı hiç kasmıyor.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Nod32 bilgisayarı hiç kasmıyor evet ama benim bilgisayarımdaki virüsü bulamadı... kaspersky deniyorum şuan arıyor.. bakalım bulabilirse :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Nod32 bilgisayarı hiç kasmıyor evet ama benim bilgisayarımdaki virüsü bulamadı... kaspersky deniyorum şuan arıyor.. bakalım bulabilirse :D
Nod32 en iyi virüs programı seçilmiş yani virüslerin hepsini bulmuş ve virüs olmayan bilgisayardada hiç virüs uyarısı vermemiş tek program ama bende Kaspersky internet security kullanıyorum sanırım 512 MB ram var ondan kasıyor heralde. İkisinden birini alabilirsin. Tabi almıyıp cracklersen ikiside bir işe yaramaz onuda söyliyim.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beim virüsü kaspersky bulamadı gidiyo 600 gb :(

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaspersky sanırım artık en iyisi. Norton sistem kaynağı çok sömürüyor, nod32 kullanıcı dostu değil, pandayı update etmek çok zor, antivir yaramaz v.s.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
kaspersky ötesi antivirüs tanımıyorum ve 3-4 senedirde kullanıyorum. Fakat bir kaç sisemci arkadaşımda nod32 kullanıyor serverlarında ve çok iyi sonuç aldıklarını söylüyorlar. Adamlar holding serverlarını emanet edebiliyorlarsa vardır bir bildikleri. Ama ben ksaperskye devam ediyorum :)

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Serverlar için --> NOD32
Ev Kul için --> NOD32
Sürekli kullanan ve ar-ge ile uğraşanlar için --> Kaspersky

Bunların hepsini bir kenara koyup tıkladığınız yeride bilmenizde fayda var :)

exedat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2008 yılının en iyi antivirüs programı "bitdefender internet security 2008" seçilmiş.bende kullanıyorum.pcyi kasmıyor kullanımı kolay ve anında yakalıyor virüsleri.bi kaç yerden de ödül almış linkleri şimdi hatırlamıorm bulursam eklerim

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bitdefender kullanıyorum, tavsiye ederim. Kaspersky'de kullandım Nod32'de Avast'ta Norton'da Antivir'de.... Ama BitDefender'dan vazgeçemedim. Tek sorunu orijinal kullanmıcaksanız kırılması zordur :p

Sistemi fazla kasmaz. Günde 3-4 kez update yapar. Kullanımı rahattır. Yakaladığını affetmez :)

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Ofiste bütün çalışanlar olarak NOD 32 kullanıyoruz.
Hiç problem yaşamadık.
Bilgisayarı kasmaması bizim için çok önemli..

Ben Wade

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaspersky de sorun yok tavsiye ederim. Explorerda sorun yaratıyorsa firefox var onu dene bence

bisbise

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaspersky çok iyi diye duydum ama oda explorerda sorun yaratıyormuş bendede o vardı yeni sildim.bit defender kullandım birara oda iyiydi ama şuanda nod32 ile bitdefender arasında kararsız kaldım..

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kaspersky google reklamlarınıda göstermiyor yalnız böyle birşeyde var.. nod32 kullanıyorum bende yeni geçtim sayılır..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5