İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En kısa sürede tükçe siteye adsense alma

kaharamanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir ay beklemeden Türkçe siteye adsense alma

Daha önce yayınlandı mı bilmiyorum ama kısa sürede adsense almak için şu yöntemi denemekte fayda var.
1-Öncelikle bedava alan adı veren sitelerden blog vs.. bir alan adı alınır. (Adsense için sitenin bedava olup olmamasını önemi yoktur.)
2-Çok cılız bir içerikle doldurulur (Dikkat ingilizce olacak ve bir kaç sayfayı geçmeyecek şekilde)
3-Ve bu sitenin onaylanması için adsense başvurusunuz(İçeriğin ingilizce olması ve az bilgi içermesi onay süresini tahminimce kısaltıyor.)
4-Onaylandıktan sonra reklam kodlarını türkçe sitenize yapıştırırsınız.
5-Türkçe sitenizde öncelikle genel adsense reklamları çıkacaktır, daha sonra eğer siteniz onaylanırsa gerçek reklamlar çıkar.

Taş attınızda kolunuz mu yoruldu bence bu yöntem denenebilir, sanırım bir ay beklemezsiniz.

www.thehealthnews.org/tr

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bencede böyle yapmalı. ben başvuralı bir hafta oldu şimdiden sıkılmaya başladım

L

levocan

Misafir
Cscodes dostum ben 48 gün bekledim. Artık beklentim sona erdiği anda cevap geldi...
Öyleki kayıt esnasında yazdıgım sifreyi unutmustum bile :)

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
LoL levocan diyer topicte onaylanalı 5 gün oldu demişsin bu süre içinde kazancın ne oldu. ?*

Aforizmalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
keske bii baslik acsaydiniz önceden. :)
www.blogger.com dan bir blog açin ve o site ile basvurun. 2 saat sonra kabul edileceksiniz. aklinizdakileri sorarak kisa yoldan ögrenebilirsiniz.

iyi calismalar.

kaharamanx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla ben de freestarthost ile başvurarak 2 saat içinde adesense almıştım,

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
:) oleeyy adsense onayı geldi arkadaşlar :) :) :) bugün geldi yani 2 gün sonra ehehee

cscodes

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siteyi yaklaşık 1 saatte filan yaptım hemen TEK KONU 1 ana sayfa + 5 ara sayfa bukadar :) :) :) :p

H

Heryerdeyiz

Misafir
Aforizmalar' Alıntı:
keske bii baslik acsaydiniz önceden. :)
www.blogger.com dan bir blog açin ve o site ile basvurun. 2 saat sonra kabul edileceksiniz. aklinizdakileri sorarak kisa yoldan ögrenebilirsiniz.

iyi calismalar.

artık beklemekten gına geldi ve bloggerden bi üyelik açtım...
bi kaç bişi yazdım şimdi google.co.uk a girip başvuru yapıcam adsense hakkında fazla bilgim yok hoşgörünüz :) şimdi başvuru yaptığımda kabul görürse panel vs her şeyim ingilizcemi olacak yoksa olsa bile bunu değiştirme seceneğim yani dil seçimi varmı üyeliğim onaylandıktan sonra? :eek:

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
heryerdeyiz bende blogger.com dan blog açtım 2 dkkamı aldı ingilizceyi seçtim adsense ye başvururken sabah başvurdum ertesi akşam onay geldi. türkçe olarak çıkıyor zaten hiçbir işleme gerek yok. valla aylardır bekliyodum. hiç aklıma gelmezdi tek sayfalık siteden onay alacağım. :)

H

Heryerdeyiz

Misafir
Welcome to Google AdSense | Bumudur ... Budur...
Yaşasın Blogger Kardeşliği... :D

02.26.05 16:27 (1.doğrulama maili geldi...)
02.28.05 19:41 (Onay Kabul görme maili geldi...)

Vatana Millete Hayırlı Olsun... :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5