İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en kötü 1 nisan nasıl yapılır

K

kategori.net

Misafir
konuda açık zaten fikirleriniz nedir ?
hiç unutulmayacak bir şaka :)

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayınvaliden öldü!!! çok sevinmiştin değilmi?

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
kötü derken eşşek şakası olarakmı diyorsun? Öyleyse buluruz kolay:p

TheFF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterlara adsense'den banlandın demek yeter heralde..

bi fake mail atarsın olur biter :D

K

kategori.net

Misafir
bi sürü dosya yollican bu siteyi hekledim al sakla ben senden alırım sonra:) meraktan bi açacak :D

arwen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Araba kaza yapmış gibi yolun kenarına çekicen .Arabanın hemen arksaına gazeteleri sericen bir tane de çocuk koyucan ustunu gazetelerle kapıycaksın sonra bir kolunuda yol kenarına doğru uzatıcaksın.sonra millet gorucek meraktan ileride durup oluye bakmaya gelicek sonra çocuk bi anda kalkıp meraklıya doğru koşucak :) çok kafam çalışır bole işlere

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ya dün gece evde değildim yoksa forumdan 4-5 arkadaşı ayarlayıp google genel müdürü istifasının ardından google Türkiye şubesini kapatma karar aldı diye güzel bi yazı hazırlıcaktım 5 kişide evet duyduk üzüldük diye yorum yazdımı gör sen eğlenceyi ( :

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
ya dün gece evde değildim yoksa forumdan 4-5 arkadaşı ayarlayıp google genel müdürü istifasının ardından google Türkiye şubesini kapatma karar aldı diye güzel bi yazı hazırlıcaktım 5 kişide evet duyduk üzüldük diye yorum yazdımı gör sen eğlenceyi ( :

hehe hangi sazanlar onlar öyle:D

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34

Bunu gazetelere yapıcaksın, yazarlara e-posta yolu ile duyurcaz yarın gör makarayı sonra hheehe

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
güzel şaka :)

1998'de Burger King USA Today'e verdiği bir sayfalık ilanda solaklar için hazırlanmış hamburger mönüsü sunacaklarını açıkladı. Ülkedeki 32 milyon solak için hazırlanmış bu mönüdeki hamburger, solakların rahat yemesi için 180 derece dönüyordu. Ertesi gün firma bunun şaka olduğunu duyurdu. Müşteriler günlerce bu mönüden istedi, hatta bazıları sağ elliler için de üretim yapılmasını talep etti.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5