İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Kötü Karneye Bedava Host

M

Makro Servers

Misafir
Evet en kötü karneye leman dergisi bisiklet veriyor biz ise host sağlıyoruz kötü karneleri bekliyoruz :D
Hostun özellikleri
50 MB Alan
7 GB Band
20 e-mail
5 Subdomain

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hayırlısı olsun.Derslerin berbat kendini nete ver bari diyoruz yani:)

M

Makro Servers

Misafir
desperrado' Alıntı:
Hayırlısı olsun.Derslerin berbat kendini nete ver bari diyoruz yani:)

adamlar lise bitince ellerinde meslek olsun die :) boş boş gezmesin şimdiden tasarımla uğraşsın bi bakmışsın adam harbi harbi hoş işler çıkarıyor yani maksat hizmet olsun

desperrado

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Makro Servers' Alıntı:
adamlar lise bitince ellerinde meslek olsun die :) boş boş gezmesin şimdiden tasarımla uğraşsın bi bakmışsın adam harbi harbi hoş işler çıkarıyor yani maksat hizmet olsun
Helal olsun ama o tarz kişiler buralarda takılmıyor.Takılamıyor post bile atamıyor:)

M

Makro Servers

Misafir
desperrado' Alıntı:
Helal olsun ama o tarz kişiler buralarda takılmıyor.Takılamıyor post bile atamıyor:)

ehe üniv. li olupta kötü dersleri 2 den fazla olanlarda istiyebilir:D

Hostsatis.Com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
aslında bu kampanyanın değişik versiyonunu leman dergisi yapıyor en kötü karneye bisiklet gibi eğitim sistemini protesto etmek için yapılan bişey arkadaşda onlardan esinlendi galiba.

M

Makro Servers

Misafir
Hostsatis.Com' Alıntı:
aslında bu kampanyanın değişik versiyonunu leman dergisi yapıyor en kötü karneye bisiklet gibi eğitim sistemini protesto etmek için yapılan bişey arkadaşda onlardan esinlendi galiba.
ilk mesajı okursan zaten belirttiğim birşey ayrıca kendimde sıkı bir leman fantiğiyim evet eğitim sistemi çok kötü insanların pratikte işlerine yarayacak bir ders bile yok sadece iş-eğitim die tabir edilen bi ders var iköğretim okullarında onlardada şarap kadehine mum sokma yöntemiyle şamdan yapmaktan öteye gidilmiyor... Lise yi bitiren bi insan üniv. kazanamadığını farzedelim bi bu şahıs liseden aldığı bigiyle ancak tv deki abidik gubidik programlara katılıp ya ücretli seyirci olur yada halı kazanmak için bi halının üzerinde o taraftan öbür tarafı bi tarafını gere gere takla atabilir.

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem konu lemandan açıldı şuan lemanın sponsor oldugu odtülü bi genç arkadaşımız sınavda 180 yanlış yapabilmek için uğraşıyor....

not: kampanyayı tuttum:D

E

echo

Misafir
ehehe harbimi yau çok güzel adamın hiç şeyden ümidi yok bari reklam olsun diye ... güzel :D

M

Makro Servers

Misafir
echo' Alıntı:
ehehe harbimi yau çok güzel adamın hiç şeyden ümidi yok bari reklam olsun diye ... güzel
Reklam la alakası yok :) ciddi ciddi kötü karnelere yukarıdaki özelliklerde host hediye ediyoruz :D

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben bi arkın karnesiyle katılabiliyormuyum? 1.21 ortalaması var rakip tanımıyoda:D

LUGAS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ben kesin giricem o yüzden birtane bana ayırın :)

hakanyal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
180 yanlış yapmakta zor. önce çözüp doğru cevapları bulmak lazım sonra işaretleyeksin. yoksa kesin tutuyo bir kaç tane :D

zokkie

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Makro Servers' Alıntı:
ehe üniv. li olupta kötü dersleri 2 den fazla olanlarda istiyebilir

bu durumda sunucunun özelliklerini alıyım :D

alırım sunucunu, sizin gibi hosting satanları pistlerde görmek isteriz :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5