İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En popüler Sponsorlar

P

Parae

Misafir
Ya kalk git ... hiçbirinden ödeme almayıp , nasıl ödeme garantisi var diyebiliyosun ??? gittigidiyor dışında ... üstelik çogunda sorun yaşayan arkadaşlar oldu !

MoD

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Yuzlerce affiliate sistem var. Heryerde paylasman normal. Ama burda herkes bu isi yapiyor. Odeme almadigin , referrer yaparim umuduyla yapacagin tanitimlar kaba tabiriyle geri tepecektir. Bu tur elestirilere hazir ol. Sen boyle girisler yaptikca, bu tur cevaplari okuman dogal bir tepki olacaktir.

pexolas

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya ben herşeyi anlıyorum da halen insanların "şu kadar referrer yapsam şu kadar referrer da bu kadar referrer yapsa iki ay sonra köşeyim" türü hayallere nasıl kapılabiliyorlar bunu anlayamıyorum..

bir de üşenmeden zahmet edip siteler yapıyorlar , forumlarda reklam yapıyorlar.. anlamıyorum anlayamıyorum yani sizleri

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5