İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En sağlam arkadaşlık ortaklık sistemi sizce hangisi?

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En sağlam arkadaşlık ortaklık sistemi sizce hangisi?
Arkadaşlar, hangisinin ne kadar ücret verdiğini ve ödemelerini düzenli yapıp yazmadığını yazarsanız sevinirim.

Beyaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Randevum az verir ama ödeme yapar güvenlidir :) elife bi mail çakarsın olay biter :D

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Randevum tık başı satış başı üye başı hepsine para veriyor
Tık başı 1 kuruş
üye başı 3 kuruş
gold üye başı harcamaların %25 i
güvenilirdir at elife bi mail tak paran hesapta :D

umuture

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye başı ödeme değişiyor
yaptığın üye mitarı arttıkca parada artıyor bende 16 silver üye var ve üye başına şu anda 0,47 veriyor

NaCReS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye başı ödeme değişiyor
yaptığın üye mitarı arttıkca parada artıyor bende 16 silver üye var ve üye başına şu anda 0,47 veriyor

randevum.com da böyle bi bilgiye rastlayamadım ben.. acaba ben mi göremedim yoksa siz farklı bir yerden mi öğrendiniz? nasıl bi sistem bu tam olarak?

asasmaz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenize koyduğunuz bannerın ana sayfada olup olmamasına, klik üretip üretmediğinize,sizden gelen kullanıcının gold üye olarak randevum.com u kullanmasına, Randevum.com a kayıt olduktan sonra kendisine gönderilen konfirmasyon linki ile kendisini onaylamasına, Randevum.com bannerlarının sitenizde ne kadar süredir yayında olduğuna göre oranlarınız otomatik olarak değişecektir. Bu oranları arttırmanın yolu uzun süreli birlikte çalışmamızdır.

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyaz ve apostle.

Elif hanım sizin askerlik arkadasınızmı ? :) nasıl bir hitap biçimidir bu böyle.?

canner

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
webmasterların çoğu öyle görüyo elif hanımı hani evimizi falan arıyor ya :)

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
favorites xkalp normal gonderıme odemıyormu pekı ?

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
normal gönderim derken?
normal üyeliğe mi?
evet normal üyelik : 0.15 kuruş ( 150 bin lira )
Gold üyelik : 7.5 ytl ( 7.5 milyon )

herşey sitede yazmakta zaten

jackal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
demek ıstedığım tık başına ucret vermıyormu olacakdı biraz yanlış yazdım sanırım az once

yakamoz01

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
radevumdan 5 gold uye 150 silver uye çıkardım ama oranlarım hala 0,01 ve 0,03 de geziniyor. 40 ytl toplam ödeme aldım. elif hanım anında yatırıyor. sağolsun.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
siteye giren her kişi tıklarsa belki kazanabilirsin :p

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye oyle dusunuyorsun ben tik olarak dusunmuyorum uye ve gold uye clik olarak olmadan dusunuyorum cunki sitenin %99 arkadaslik sitesi oldugu icin gold uyelikten gunde 10,000 + hitten 10 Gold uye olamaz mi. goldy uyelik 7,500 X 10 ne eder 75 YTL etmezmi sinyor :)

10k tekile 10 gold çıkaracak potansiyel varsa, bence direk bir arkadaşlık sitesi satın al.. :)

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
inşallah olurr arkadaşım sevinirim bende sevinirim senin adına dualarım seninle :) ben yapamıyorum başkaları yapsın gurur duyarım :)

apostle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
inş. yaparsın
tabi randevum buna ne der bilemem bi bahane bulur seni banlar mı :D yoksa 10 taksitle mi öder bilemiyorum :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5