İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

en sağlam domain nerden alınır

DoLLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer ayda yılda bir domain alırım diyorsanız, Godaddy;
Yok daha çok alırım, müşterilerime de satarım gibi düşünceniz varsa Onlinenic'i kullandığım için tavsiye ederim.

DesTRuctionS' Alıntı:
...guzel hizmet weriyorlarmış
Açıkcası ..mış ..muş 'lar ile tavsiye vermek ne kadar mantıklı bilemiyorum.

troy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
networksolution canımı yaktı geçen..

domain buldum atladım sağlam diye 4 kere kontrol ettim boşta diyor.. verdik parayı ardından mail domaini kaydedemedik diyo parayı geri ödeyecekler 2 hafta oldu.. Mail attım telefon edin diyorlar dedimki edemem "konuşma özürlüyüm" daha cevap yok. Birde telefon edicem maşallah.. Fax çekin derlerse de görme özürlü olduğumu söylerim artık..

domainmi? net.de idi :D

G

Geveze.at

Misafir
troy' Alıntı:

domain buldum atladım sağlam diye 4 kere kontrol ettim boşta diyor.. verdik parayı ardından mail domaini kaydedemedik diyo parayı geri ödeyecekler 2 hafta oldu.. Mail attım telefon edin diyorlar dedimki edemem "konuşma özürlüyüm" daha cevap yok. Birde telefon edicem maşallah.. Fax çekin derlerse de görme özürlü olduğumu söylerim artık..

domainmi? net.de idi
ne diyeyim sana :)
net.de nin bos olmayacagini bilmen lazimdi. net.de kabul görmeyen bir domain.

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
troy' Alıntı:

domainmi? net.de idi :D
aynı sorun bende Godaddy de oldu. 5tr.com u regledim, parasını ödedim ama regleyemediler.

ugurcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domainimi Godaddy den alıcam hepinize çok teşekkür ederim

F

ForumPaylas

Misafir
www.isimtescil.com.tr baya zamandan berri kulanıyorum ama problem cıkm adı deknik destekleride cok iyi. turkfirması yerli malı yurdun malı diyenler :) kazanıcaksa ucbes bizimkiler kazansn.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5