İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En sağlam / En sahtekar Dedicated Firması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ReGuaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her konuda burak baysan.. YETER ARTIK!

yıllarca hosting dolandırıcılığı yaptım. en büyük hosting vurgunlarına imzamı attım, yüzlerce kişinin datası silindi, parası toz oldu ama bi burak baysan kadar olamadım. üzülüyorum. beni bu kadar çabuk unutmanıza, yaptığım herşeye, tüm emeklerime üzülüyorum.

suçum, baştan beri tüm vurgunları aynı isimle yapmamam mı? suçum, yeteri kadar piyasayı çarpamam mı? suçum, bütün emeklerinizi yeteri kadar buhar edemem mi?

suçun burak baysanın yaptığını yapmamak diyorsanız, ona ben gelemem arkadaş. benim için hosting müşterisini dolandırmaktan başka büyük bir zevk olamaz.

her konuda burak baysan, burak baysan. onu ünlü eden kim sizce? forumlarda iş yapmaması için moderatör kanalıyla karalayan, yerin dibine sokan kim sizce? kim sayesinde tanıdınız? kim tohumlarını dikti hostbul forumlarına? kim iyinette popüler etti? kim? SORARIM SİZE!

üzülüyorum.

beni çok kırdınız.

hani o sevgi gösterileri? hani o meşakkatli yazılar? hani o dolandır beni replikleri?

unutulmak her insana koyar.. ama bana değil. alışkın değilim çünkü. heleki sizlerin unutmasına, emeklerini, paralarını çarptığım insanlar beni unutuyorsa, ben ne yapmalıyım? kendimi uzun yollaramı vurayım?

kırılan kalpler şehrinde, yalnız bir dolandırıcı..

unutmamanız, hep sevmeniz dileğiyle.

saygılarımla,

Enis Okur (bazı kesimlerce, göbek adıyla birlikte; Güven Enis Okur)
vthost, resellerturk, turkon, sistemz, sunucular.net.

İnsanların senin taa 7 sülalenin kulagını çınlatması senın hosuna gidiyor sanırım. Birde utanmadan, neden unutuldum dıyorsun.

Tövbe Estağfrullah ya, bu kadar da yüzsüzlük olmaz.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
enis nerdesin cık ortaya dolandır bizi :D allah allah yaaa :) Hem milleti soyup soyana cevir hemde beni nasıl unutursunuz diye ağlan allah akıl fikir versin

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlginize teşekkür ederim.

Sizleri dolandırmayı gerçekten çok özledim. O gündüzlerinizi gecelerini verdiğiniz web sitelerini çalmayı, marez forumlarda dağıtmayı, kazandığınız paracıkları almayı, gitmeyi, sizi çaresiz bırakmayı o kadar çok özledim ki..

Ancak artık yokum. Burakta yok. Eskiden azdık, üç beş kişiydik. Bir vurduk mu, çuval dolusu paramız olurdu. Paradan ziyade, yüzlerce madur webmasterın haykırışlarını okumak bir ziyafetti.

Şimdi yüzlercesi, hatta binlercesi var. Götürdükleri en fazla 1 karton sigara parası belkide. Paranın hiç önemi yoktur bu işlerde, şimdiki nesil bunu anlamadı. Önemli olan, marka olabilmek. İsim yapmak. "Çarptım kardeşim, what diyon?" diyebilmek. Rahat olmak, geniş takılmak.

Para bugün var, yarın yok.

İtibar hep var.

Saygılarımla,

Enis (Güven) Okur

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
desene para puşta lazım bize itibar lazım diye :)
burak baysana selam söyle çağatay alanyaya gelecekmiş korhanların yanına pazar günü geldiğimde banada ögretsin böyle şeyleri lazım olur aç kalınca söylede bi zahmet :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne itibarı? Dolandıran çalan çırpan insanda itibar saygınlık ne gezer?
Bu yazılarınızdan dolayı;

---
Sizleri dolandırmayı gerçekten çok özledim. O gündüzlerinizi gecelerini verdiğiniz web sitelerini çalmayı, marez forumlarda dağıtmayı, kazandığınız paracıkları almayı, gitmeyi, sizi çaresiz bırakmayı o kadar çok özledim ki..

---
kınıyorum... Bir insan emekleri çaldıgı hırsızlık yaptıgını böyle anlatabilir.

Ancak artık yokum. Burakta yok. Eskiden azdık, üç beş kişiydik. Bir vurduk mu, çuval dolusu paramız olurdu. Paradan ziyade, yüzlerce madur webmasterın haykırışlarını okumak bir ziyafetti.

Şimdi yüzlercesi, hatta binlercesi var. Götürdükleri en fazla 1 karton sigara parası belkide. Paranın hiç önemi yoktur bu işlerde, şimdiki nesil bunu anlamadı. Önemli olan, marka olabilmek. İsim yapmak. "Çarptım kardeşim, what diyon?" diyebilmek. Rahat olmak, geniş takılmak.

İtibar hep var.

Saygılarımla,

Enis (Güven) Okur

serQan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar sizde Enisin yazdıklarına birde ciddi ciddi cevap yazıyorsunuz yaa

gülün geçin işte, adamın niyeti böyle yaparak sizi kızdırmak zaten

kendiside okuyup okuyup gülüyordur, değilmi Eniscim :p

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86

İtibar hep var.

Saygılarımla,

Enis (Güven) Okur

Bu dalgamı geçiyor ? (Tanımıyorum kendisini o bakımdan soruyorum)

----
Şuan nixcon ile çalışıyorum sorun yok şimdilik.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Enis buranın yegane diregidir.
- kötü olmalı ki , iyinin kıymeti biline,
- siyah olmalı ki , beyazın güzelligi görüle,
- enisler olmalı ki ..... gülüne gülüne...

Bir garip webmaster zümresi :)

FrontPage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şaşırdım, sonra da iyice güldüm. yaşasın kötülükmü diyeyim. enis beyin söylediği hosting isimlerini tanıyorum ama dolandırıcı değil, güvenilir olduğunu biliyorum. Enis beyi tanımıyorum tabi. Mesajlara devam edince olayı daha iyi anladım. brawou.

E

ErsinAcar

Misafir
ben www.aysima.com.tr (ronin) ile çalışıyorum sorun yok henuz olursada gider döverim 2 adım zaten :p

<konu dışı>
Enis benide dolandır pls lütfen gözünün yağına 2 yumurta kırayım :D
</konu dışı>

Mert45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 senedir nixcon.com.tr ile çalışıyorum memnunum

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uzun süredir http://www.teknoserver.net ile çalışıyorum birçok kez ofislerini ziyaret ettim ve tanışma şansımda oldu gayet güzel hizmet veriyorlar.

Yerleri manisada..

Bilginize,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5