İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En sağlam / En sahtekar Dedicated Firması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Komikdunya.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En sağlam / En sahtekar Dedicated Firması

Size göre hangileri?

Ne kadar çalıştınız? Ne yaptılarda gözünüzde en sağlam yada en sahtekar oldular. Bunları burada paylaşırsak ileride dedicated alan arkadaşlar yanlış seçim yapmamış olurlar.

M

MerKuR

Misafir
baslık olarak hos degil en saqlam en sahtekar die bişey yok. bence degiş baslıgı en guvenilir firma-guvenilmez firmalar olarak.

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
bu zamana kadar hep dc lerden direk olarak aldım arada aracı bulunmadan... ve hiç birinden bir zarar görmedim sadece aramızda iletişim eksikliğinden kaynaklanan sapmalar oluyordu ondada bizim hatamız çoktu... adamlara derdimizi anlatamadan iş yapmalarını istiyorduk.. şuan softlayer da bulunuyor sunucularım gayet memmunum daha önce sagonet te idim..

soundofvtec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bugünkü hurriyet gazetesinde Burak Baysan tutuklandı diye bi haber var ama ne kadar gerçek bilmiyorum tabi

başlıkta da "10 milyon ytl" vurgun yazıo :)

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Walla şuan'a kadar çalıştığım ve haddinden fazla güvendiğim firma ServeTR.Com .
Burak BAYSAN'da güvenilirdir sadece zıt düşmiyceksin o çocukla o kdr.

M

maiL

Misafir
sis.com.tr (darxis)
3 - 4 yıldır çalışıyorum. hiç bir yardımı esirgemedi sağolsun.

Enis Okur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her konuda burak baysan.. YETER ARTIK!

yıllarca hosting dolandırıcılığı yaptım. en büyük hosting vurgunlarına imzamı attım, yüzlerce kişinin datası silindi, parası toz oldu ama bi burak baysan kadar olamadım. üzülüyorum. beni bu kadar çabuk unutmanıza, yaptığım herşeye, tüm emeklerime üzülüyorum.

suçum, baştan beri tüm vurgunları aynı isimle yapmamam mı? suçum, yeteri kadar piyasayı çarpamam mı? suçum, bütün emeklerinizi yeteri kadar buhar edemem mi?

suçun burak baysanın yaptığını yapmamak diyorsanız, ona ben gelemem arkadaş. benim için hosting müşterisini dolandırmaktan başka büyük bir zevk olamaz.

her konuda burak baysan, burak baysan. onu ünlü eden kim sizce? forumlarda iş yapmaması için moderatör kanalıyla karalayan, yerin dibine sokan kim sizce? kim sayesinde tanıdınız? kim tohumlarını dikti hostbul forumlarına? kim iyinette popüler etti? kim? SORARIM SİZE!

üzülüyorum.

beni çok kırdınız.

hani o sevgi gösterileri? hani o meşakkatli yazılar? hani o dolandır beni replikleri?

unutulmak her insana koyar.. ama bana değil. alışkın değilim çünkü. heleki sizlerin unutmasına, emeklerini, paralarını çarptığım insanlar beni unutuyorsa, ben ne yapmalıyım? kendimi uzun yollaramı vurayım?

kırılan kalpler şehrinde, yalnız bir dolandırıcı..

unutmamanız, hep sevmeniz dileğiyle.

saygılarımla,

Enis Okur (bazı kesimlerce, göbek adıyla birlikte; Güven Enis Okur)
vthost, resellerturk, turkon, sistemz, sunucular.net.

HTservers

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
her konuda burak baysan.. YETER ARTIK!

yıllarca hosting dolandırıcılığı yaptım. en büyük hosting vurgunlarına imzamı attım, yüzlerce kişinin datası silindi, parası toz oldu ama bi burak baysan kadar olamadım. üzülüyorum. beni bu kadar çabuk unutmanıza, yaptığım herşeye, tüm emeklerime üzülüyorum.

suçum, baştan beri tüm vurgunları aynı isimle yapmamam mı? suçum, yeteri kadar piyasayı çarpamam mı? suçum, bütün emeklerinizi yeteri kadar buhar edemem mi?

suçun burak baysanın yaptığını yapmamak diyorsanız, ona ben gelemem arkadaş. benim için hosting müşterisini dolandırmaktan başka büyük bir zevk olamaz.

her konuda burak baysan, burak baysan. onu ünlü eden kim sizce? forumlarda iş yapmaması için moderatör kanalıyla karalayan, yerin dibine sokan kim sizce? kim sayesinde tanıdınız? kim tohumlarını dikti hostbul forumlarına? kim iyinette popüler etti? kim? SORARIM SİZE!

üzülüyorum.

beni çok kırdınız.

hani o sevgi gösterileri? hani o meşakkatli yazılar? hani o dolandır beni replikleri?

unutulmak her insana koyar.. ama bana değil. alışkın değilim çünkü. heleki sizlerin unutmasına, emeklerini, paralarını çarptığım insanlar beni unutuyorsa, ben ne yapmalıyım? kendimi uzun yollaramı vurayım?

kırılan kalpler şehrinde, yalnız bir dolandırıcı..

unutmamanız, hep sevmeniz dileğiyle.

saygılarımla,

Enis Okur (bazı kesimlerce, göbek adıyla birlikte; Güven Enis Okur)
vthost, resellerturk, turkon, sistemz, sunucular.net.

hasbin allah vela havle vela kuvvete

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Burak baysanı iyi tanıyorum, onun hakkında biraz bilgi verirmisiniz olumsuz ve olumlu yönleri olarak? host satarak milletimi dolandırmış napmış? (tanıyorum ama kısa süredir ve cok samimi oldugum bir real arkadasımın amcasının oğlu)

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
sis.com.tr (darxis) ile uzun süre çalıştım, kaliteli hizmet veriyor. ayrılmamın nedeni fdc idi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5