İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Sevdiginiz Sponsor Hangisi ?

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
- sedo parasal ve manevi yönden çok rahat. ne zaman mail atsam cevap veriyorlar.
- adbrite'da yoğun reklam teklifleri geliyor çok eğlenceli.
- adsense eski göz ağrım, site açarsam fln kesin onu koyarım az verse de.

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5-6 sene önce cj.com kullanırdım. 400-600$ lık çekler aldım 10-15 tane

sonra affili.net ile çalıştım 2 sene kadar. 300-500 euroluk çekler aldım

sonra updated kullanmaya başladım. 2 senedir 100-400$ lık çekler alıyorum

şu an google da oldukça iyi gidiyor...

clixgalore u ilk keşfeden bendim sanırım. yayılmasını da sağladım .oldu bir kaç sene. ama bana ödeme yapmadı.

hostbul.net den denemelik yayınladığım reklamların cüzi ücretlerini aldım.

bunların yanında bir çok vegas ve arkadaşlık sitesi reklamlarını sadece önceden peşin ödemeli aldım ve hala alıyorum.

inşallah her zaman böyle sorunsuz devam eder...

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bana göre öncelikle adsense geliyor. ondan sonra sedo.

ondan sonrakiler fasa fiso :)
yesil-kart.com -> 2 ay kullandım hayal kırıklığına uğradım. çoğu başvurular reddeliliyor. 2 ayda 65 ytl gibi komik bi rakam kazandım kaldıracağım :)
amedya -> 0 YTL rekor kırdım kaldırdım :)
bakalım randevum a bi el atacam bakalım...

nebula

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar kitapyurdu.com 'u kullanan var mı ?

Ödemeleri ve kazançı konusundaki yorumlarınız nedir

SaLvaDoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Vay be tr piyasasından kazandığınızı görmek gerçekten güzel bir ara büyük bir kriz var dı millet aylık 100 $ kazanmak için kendini parçalardı oda aylık net masrafını karşılamazdı ama yinede yabancı piyasa gibisi yok .

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz' Alıntı:
clixgalore u ilk keşfeden bendim sanırım. yayılmasını da sağladım .oldu bir kaç sene. ama bana ödeme yapmadı.

vaybe ilk kesfeden......... biz zaten türkce forumlar disinda baska yere bakmiyoruz ki!?!
ayagin yerden kesiliyor cok ucuyorsun... :p

eXtreme

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
wasGer,

Türkiye`de keşfeden demek istedim tabii ki.Bu ispatlanamaz ama ben ilk kullanan olduğumu biliyorum.Sonra superport.net ve istanbulmp3.com sahipleri arkadaşlarımla paylaşmıştım. istanbulmp3.com a yolladılar çekleri ama bana yollamadılar.Bunlar uzun zaman önce oldu.O zaman sen web sayfası, internetten para kazanmak vs. ne demek bilmiyordun.

Kitapyurdu.com ve amedya.gen.tr de paraları yolluyor.Buralardan az çok satış yapmıştım deneme amaçlı.

SaLvaDoR,

Aslında ödeyen sponsorları bulup kullanabilenler bu kriz zamanlarını fazla zorlanmadan aştılar.

Hatırlıyorum da 6 sene önce 2-3 bin hitli cjb.net sitem için host almaya başlamıştım ve bazı bedava servisleri kullanıyordum. 300 mp3ü 3-4KBlık dial-up bağlantılarla upload ederdim günlerce... 100-200 milyonluk faturalar öderdim tlfna. Şu an adsl kablo ve bir sürü sponsor mevcut.

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
WhiteKey' Alıntı:
Sedo 1.1$ yatırım .info alınır 1 günde masrafı çıkarılır kalanı size :p
7$ a domain alınır ortal halli bir site yapılır.. Sonra Sedoya atılır hem kanzanır hemde adam çıkarsa satılır daha nolsun :p

yani bişi soracam : şimdi bir domai alsak ve site olmadan. sonra ou sedoya koyarsak satılır mı yoksa o domainin illakine bir sitesi mi olması gerekir?

[KaDeSign]

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz' Alıntı:
5-6 sene önce cj.com kullanırdım. 400-600$ lık çekler aldım 10-15 tane

sonra affili.net ile çalıştım 2 sene kadar. 300-500 euroluk çekler aldım

sonra updated kullanmaya başladım. 2 senedir 100-400$ lık çekler alıyorum

şu an google da oldukça iyi gidiyor...

hostbul.net den denemelik yayınladığım reklamların cüzi ücretlerini aldım.

bunların yanında bir çok vegas ve arkadaşlık sitesi reklamlarını sadece önceden peşin ödemeli aldım ve hala alıyorum.

inşallah her zaman böyle sorunsuz devam eder...

sen uslanmazsın be abi :D

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
uslanmaz' Alıntı:
wasGer,

Türkiye`de keşfeden demek istedim tabii ki.Bu ispatlanamaz ama ben ilk kullanan olduğumu biliyorum.Sonra superport.net ve istanbulmp3.com sahipleri arkadaşlarımla paylaşmıştım. istanbulmp3.com a yolladılar çekleri ama bana yollamadılar.Bunlar uzun zaman önce oldu.O zaman sen web sayfası, internetten para kazanmak vs. ne demek bilmiyordun.

Kitapyurdu.com ve amedya.gen.tr de paraları yolluyor.Buralardan az çok satış yapmıştım deneme amaçlı.

SaLvaDoR,

Aslında ödeyen sponsorları bulup kullanabilenler bu kriz zamanlarını fazla zorlanmadan aştılar.

Hatırlıyorum da 6 sene önce 2-3 bin hitli cjb.net sitem için host almaya başlamıştım ve bazı bedava servisleri kullanıyordum. 300 mp3ü 3-4KBlık dial-up bağlantılarla upload ederdim günlerce... 100-200 milyonluk faturalar öderdim tlfna. Şu an adsl kablo ve bir sürü sponsor mevcut.

tabii herhalde microsoftu kesfedende sendin... büyük adamsin herseyi biliyorsun tebrikler.

N

nostaljim

Misafir
Ben Geldim

Merhaba Arkadaslar,

Uzun bir suredir buralarda degildim, bu yuzden cevaplayamadigim mesaji, olan arkadaslardan cok ozur diliyorum,

Gelelim neler kazandik ve en iyisi hangisine,

sedo yu yeni goruyorum bir deneyecegim.

En iyi, partnerplan.com du: 20.000 euro kazandim 1 yilda
Sonra linkshare.com 4000 dolar kazandim 1998-1999 yillarinda
sonra clicktrade.com 1000 dolar kazandım 1998-1999 yillarinda
sonra affili.net & goto.com & overture.com 3000 dolar kazandim
Sonra clickxchange.com 3-5 bin dolar kazandim, 100lerce webmaster benim uzerimden uye idi

Gelelim yenilere, adsense ve updated iyi gidiyor ama o eski paralar yok, arkadaşların mesajlarını okuyunca heyecanlandım birden bir de bu sedoyu deneyelim bakalım neler olacak.

Ben mert, nostaljim.com nosmp3.com sayfalar.net webmasteri, cevap yazamadigimdan dolayi kirdigim tum arkadaslardan ozur dilerim
artik messenger da, [email protected] adresindeyim

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5