İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Sevdiginiz Sponsor Hangisi ?

silenceofdarkness

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
evet gercektende herkesin gönlünde bir aslan sponsor yatiyor sanırım piyasada meşhur olan sponsorlar adsense , sedo updated ve digerleri :) en sevdiginiz sponsor hangisi ve neden herkes fikrini soylerse en iyi sponsor secimini yapmiş oluruz sanırım
ben sedo diyorum cunku şartlari cok güzel direk hesaba havale olmasi vs vs

WhiteKey

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sedo 1.1$ yatırım .info alınır 1 günde masrafı çıkarılır kalanı size :p
7$ a domain alınır ortal halli bir site yapılır.. Sonra Sedoya atılır hem kanzanır hemde adam çıkarsa satılır daha nolsun :p

M

murme

Misafir
bende cj ve clickexchange i cok severim ama türkiyeye ödeme yapmiolar artik eskiden cok kazandırdılar bana gerçekten cok kaliteli firmalar

H

hitmp3tr_com

Misafir
adbrite çünkü çok fazla kazanıyorum ve ödemesi için yalakalık yapıyorum ;)

H

hibrahim

Misafir
adsense
sedo
adbrite
şimdilik bu kadar:)
ha bide domainsponsors (bu aydan sonra)

yakese

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense bazen mutluediyor bazen herzamanki tıklamanın onda biri oluyor yinede çok şükür;)

ÇakarÇakmazÇakanÇakmak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Updated :p
sonra sedo (domaini sattık sayesinde)
sonra adbrite (e kardeşim bi çek 3 aydamı gelir yuh)
sonra adsense (e buda biraz kazandırdı)
yeni sponsor arayışındayız varmı öyle yerler....

S

SempatiX

Misafir
randevum a bugün üye olmustum ama bir hesaplama yaptigimda baktimki pek iyi is degil koyali 5 dakika olmadan kaldirdim reklamlari... 20.000 Liram olmustu oda onlara kalsin :)

M

muzikportal

Misafir
Kafada Adsense. Ikinci ayağa Sedo. 3. ayakta Randevum. cj.com un jokeyi düşmüş. Bana paramı göndermemişlerdi ezelden beri hiç sevmedim. Şu anda çalışmalarım devam ediyor. Süprize açığım. Diğer ayaklarıda bulunca kuponu yatırcam.

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
1. Adsense
2. Affili
3. Clixgalore
4. Adbrite (dün ilk kez biri reklam satın aldı bu nedenle daha üst siralara çıkabilir zamanla :p )

NOT: sedo hiç kullanmadım :rolleyes:

D

Dms

Misafir
Benim Yazmama gerek yok sanırım :) Sedo disindakiler benim gozumde hic bir ise yaramaz. 5 Ayda 120 $ yapmısım adsense'de. Updated ve adbrite Kullanmıyorum. Sedo'da ise, adsensede 5 ayda kazandıgımın 10 katını ayda kazanıyorum :D Hemde $ değil € olarak :)

M

muzikportal

Misafir
wasGer' Alıntı:
1. Adsense
2. Affili
3. Clixgalore
4. Adbrite (dün ilk kez biri reklam satın aldı bu nedenle daha üst siralara çıkabilir zamanla :p )

NOT: sedo hiç kullanmadım :rolleyes:

Ya orada Affili - Clixgalore bunları ilk defa duyuyom. Rahatmı para aldınmı hiç. Yada nasıl güzelmi? Sedo güzel, sevdim ben. Kullan yani 10 dakikada reklamı alıp yayınlamaya başlayabilirsin hiç beklemiyorsun.

C

constantine

Misafir
1. sedo : çok iyi para ödüyor hile yapmadığınız sürece
2. adsense : hitiniz çoksa ve 300-400 tıklama olursa aylık en az 500 milyon kazanırsınız
3. randevum : burdan ayda 300 milyon alan birini tanıyorum :)
4. adbrite : idare eder

Xdosyalar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
RANDEVUM.COM iyi kazandırır... nazar değmesin şu sıralar iyi gidiyoruz....

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
muzikportal' Alıntı:
Ya orada Affili - Clixgalore bunları ilk defa duyuyom. Rahatmı para aldınmı hiç. Yada nasıl güzelmi? Sedo güzel, sevdim ben. Kullan yani 10 dakikada reklamı alıp yayınlamaya başlayabilirsin hiç beklemiyorsun.

Cevaben (forumda başka konuda yazmışımdır)

wasGer' Alıntı:
affili.net'e ben 2001'den beri üyeyim o zaman türk sitesiyle üye olmuştum şimdi yasak olmuş ben ama ben halen türkçe sitelerimi kullanabilirim ve yenilerini ekleyebiliyorum. erken üye olmanın avantajları. tıpış tıpış çekleri ödüyorlar. hatta talep olursa moneybookers, paypal veya havale olarakda gönderiyorlar. support mükemmel. hiç kötü tecrübe yapmadım.
tek negatif yönü açıklamdan önce şunuda belirtim, affili.net sadece reklam veren ve reklam gösterenlerin arasındaki mekanizmadır, hem şirketler (advertiser) birde bizler yani webmasterler..
üye olduktan sonra kategorileri gezip ve kondisyonlara göre hoşunuza gidien şirkete (advertise) tek tıklama ile başvuru gönderiyorsunuz. bir kaç gün veya saatlar içinde cevap gelir. olumlu cevap ise hemen hesabınza girerek kodları alıp sienize yerleştirebilirsiniz.
gelelim şiimdi benim hoşuma gitmeyen konu, sizi bir kere red eden şirkete birdaha talep gönderemiyorsunuz email aracıyla diyaloglara girmelisiniz şirket ile.. birsüürü tantana, maalesef affili.net bi çozum bulamadı neyse zamanla bunuda halederler.

Tıklama ücretleri düşük ama en az 500 program var içinde! tıklama ücretleri 0,01-0,15 euro cent. Yanısıra sales. lead. tipleride var.

Clixgalore affili.netin aynısı ama inglizce ve dolaysıyla daha çok şirketler üye. orda yarım dollarlık tıklama ücretleride var hatta 1000 popupa 1 dollar veren... ama öncelikle siteniz kabul edilmeli :) yani inglizce site hemen hemen şart.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5