İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En son hangi kitabı okudunuz?

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Aslında şöyle sormak lazımdı; hiç kitap okudunuz mu? :)

Şahsen kitap okumayı çok severim.

En son olarak Thomas Hauser'dan Mark Twain Hatırlıyor'u bitirdim.

Şu an David Foenkinos'dan Ahmaklığın Devrik Hali'ni okuyorum.

Eee sizde durum nedir?

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Kitap okumayı sevmiyorum ama birkaç ay önce birkaç dini kitap okumuştum!

sivrisinek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
kitap okumayı severim ama tavsiye etmem abi bir gun bir roman okudum bu roman bütün arkadaslarım okumus hatta akrabalarım vs derken utandım romanın dısına bakıp içi ne çıkacak bilemiyorsun ben hayatımda o kadar pis bir roman okumamıstım.

bu yüzden tavsiye etmiyorum bilmediğin kitabı okumayacaksın. Seni yanlıs yönlendirebilir.

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Ben bir Reşat Nuri Güntekin hastasıyımdır.

En son Ahmet Ümit'in yazdığı eski bir kitap olan Aşk Köpekliktir diye bir kitabını tavsiye üzerine okudum ve beğendim. Sizlere de tavsiye ederim.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Seth Godin Okudum.
"işinizi küçümsemeyin"
internet üzerinden pazarlama ile meşgul olan arkadaşlara tavsiye edebilirim

wesc

1
İyinet Üyesi
Reaction score
12
kitap okumayı severim ama tavsiye etmem abi bir gun bir roman okudum bu roman bütün arkadaslarım okumus hatta akrabalarım vs derken utandım romanın dısına bakıp içi ne çıkacak bilemiyorsun ben hayatımda o kadar pis bir roman okumamıstım.

bu yüzden tavsiye etmiyorum bilmediğin kitabı okumayacaksın. Seni yanlıs yönlendirebilir.

Bilmediğin kitabı okumayacak mısın?

Ben böyle birşeyle karşılaşmadım hiç. Bir kitap cıvık çıktı diye kitap okumayı önermiyor musun yani?

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
ortaokuldan beri bir kitabı bitirmedim, kız arkadaşım bi kitap almıştı çokta tavsiye etmişti ilk defa gaza gelip kitap açtım 130. sayfada bıraktım onuda. kitap okuyamıyorum okurken başka şey düşünüyorum bir süre sonra okuduğumdan anlamamış yani okumamış oluyorum. arada bilgisayarla ilgili kitaplara göz atıyorum, birde hala çalışmakta olduğum elektronik ders notlarım var :D

son okuduğum sanırım Bir çift yürekti

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5