İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Son Hangi Kitap Okudunuz?

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşların beğendiği kitapları tavsiye etmelerini istesem.
(Roman,Hikaye hariç)

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kitap okumayalı çok uzun zaman oldu...

Büyük hata. Eksikliğini umarım hissetmem.

Gemlikli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bunu okumanıza çok sevindim. çok önemli bir ders kitabıdır.

İlginç bi tevafuk
bende insan üzerine okuduğum bir kitap var elimde
Zihin nedir, "zihin silkelenmesi" nasıl olur
vicdan nedir? insana bağlımı çalışır falan filan derken ilk mesajın insanla alakalı gelmesi ayrı bir güzellik olduu benim için

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'ın Büyülü Öyküsü - John Battlelle

Eskişehir/Kanatlı Mağazası (Pegasus Yayınları)

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
İlginç bi tevafuk
bende insan üzerine okuduğum bir kitap var elimde
Zihin nedir, "zihin silkelenmesi" nasıl olur
vicdan nedir? insana bağlımı çalışır falan filan derken ilk mesajın insanla alakalı gelmesi ayrı bir güzellik olduu benim için

:) Tübitak yayınlarından 2-3 sene önce çıkan 'Tüfek Mikrop ve Çelik' mutlaka okunmalı o halde.

Bozkurt Güvenç üstüne de iyi gider sverdlow..

http://www.kitapyurdu.com/kitap/default.asp?id=68421

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sadece Aptallar 8 Saat Uyur - Erdal Demirkıran ( Bu adam kişisel gelişimde bir numara)
Ne yapmalı - Oktay Sinanoğlu (Yeniden Diriliş ve Kurtuluş için dünyanın en genç profesörünün öne sürdüğü fikirleri içeriyor. Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.)

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oktay Sinanoğlu'nun bütün kitaplarını okudum, gerçekten güzel kitaplar. fakat Eskisehir'de günler önce ilan edilen konferansa tabelalar ingilizce diye çıkmadığı için artık gözümde su kadar (elimle parmağımın ucunu gösteriyorum) değeri kalmadı. oktay bey'in değistirmeye çalıstığı sey zaten tabelaların ingilizce olması; yani sorun bu, fakat oktay bey bu sorunla fiziksel temas yasayınca, konferans salonunda yüzlerce kisinin karsısına bile çıkmıyor. o yüzden geçiniz efendim..

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Oktay Sinanoğlu'nun bütün kitaplarını okudum, gerçekten güzel kitaplar. fakat Eskisehir'de günler önce ilan edilen konferansa tabelalar ingilizce diye çıkmadığı için artık gözümde su kadar (elimle parmağımın ucunu gösteriyorum) değeri kalmadı. oktay bey'in değistirmeye çalıstığı sey zaten tabelaların ingilizce olması; yani sorun bu, fakat oktay bey bu sorunla fiziksel temas yasayınca, konferans salonunda yüzlerce kisinin karsısına bile çıkmıyor. o yüzden geçiniz efendim..

o zaman boşuna okumuşsun o kadar kitabını! birşey öğretememiş.

ramazan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ploop dostum, kitaplarında da biliyosun yabancı kelime bulmak çok zor hatta hiç yabancı kelime yok denebilir. Adam gerçekten Türkçe hakkında o kadar çok çalışma yapmış ki sanırım bazı beklentileri var o yüzden çıkmamış olabilir fakat daha değişik bir çözüm bulabilirdi.
100 kişiyi bekletmek gerçekten hoş bir durum değil..
Afişten dolayı özür dileyebilirdi vs.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
Türkçenin tek savunucusunun, Türkçeyi savunmak için vereceği konferans için ing. pankart hazırlanırsa ve ondan bu pankartlara çıkmasını bekleyenler olabiliyorsa hala, Sn.Sinanoğlu o muhteşem kariyerini boşa yapmış demektir.
Sinanoğlunun kim olduğunu anlatmaya gerek yok, sanıyorum herkes ne kadar değerli olduğunu biliyordur.
hala bunu üzerine ing. pankart hazırlamak mantalitesi ona da, zekasına da hakarettir.
daha garibi konferansa çıkmayışı ya da orada bekleyen insanlar olmasına tepki gösterilmesidir. bir tepki olacaksa; kokuşmuş beyinleriyle ing. pankart hazırlayanlara ve Sinanoğlu konferansında bu ing. pankartlara tepki göstermeyen ama bu tepkisizlik nedeniyle, nedenini anlayamadığım bir şekilde konferansa iştirak etmek isteyenlere olmalıdır.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ben Sinanoğlu Konferansı açıklama / davetiye pankartlarında ing. kullanılmış diye anladım.
2 dk. gir, oku, yaz yapınca böyle oluyor. tabelayı nasıl pankarta çevirmişim ilginç. sen de ne tabenlası vs. söylememişsin ki? :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5