İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Ucuz Film Uploadı Bende

HayalMahali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Film başı 0.05 $

20 Film 1 $

Filmler Tek Link veya Partlar Halinde Olabilir

İsteğe Dosya İsmine Reklamınız Eklenir

Fiyat Konusunda Pazarlık Yapılır

Filmleri Kendim Upload Yapıyorum

Bütün Upload Sitelerine Upload Yapılır

[email protected]

Zebur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çalışabiliriz msn adresinizi ekledim..

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
arkadaş bana yazdı upload yapabilirim diye üstelik iki kere. ilkinde dolandırılmıştım önce parayı verip. sonra tekrar yazıp o kişinin kendisi olmadığını söyledi. turbobit hesabımı verdim sonra bu olmaz dedi hotfile verdim tabi o sırada şüphelendim. çünkü turbobitin şifresi değiştirilemiyordu bundan dolayı dediğini düşündüm. bana pek güven vermedi açıkçası. hotfile ı verdikten sonrada ortadan kayboldu cevap vermedi.

HayalMahali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben Buradayım Sana Niye Upload Yapmadığımı Söyledim Ayrıca Senin Turbobitin ve Hotfile na Kalmadım

Zebur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Üsluba biraz dikkat edelim @hayalmahali..
Bende bugün anlaştım yeni bir üyelik açıp rastgele bir şifreyle verdim,sonra alt yazıları çözemediğini söyledi.
Parayı paypal hesabıma geri iade etti..

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Diğer üyelere karşı yazım tarzımıza dikkat edelim.

BerkBirkan

0
Yasakli Uye
Reaction score
3
Ben Buradayım Sana Niye Upload Yapmadığımı Söyledim Ayrıca Senin Turbobitin ve Hotfile na Kalmadım

arkadaşım turbobit olmaz dedin. (ki bu geçerli bir neden değil) hotfile verdim sonra ses seda çıkmadı. daha öncede dolandırılma olayı oldu birde. nasıl güveneyim ben sana ? 10 gb upload yapacaktın güya. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5