İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Ucuz Hosting Firmaları | Hazır Web Site Tasarımları

bilisimwebtasarim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
uzunca bir araştırmamdan sonra kaliteli hosting firmalarını ve site tasarımı yapan webmasterları buldum. Bunları sizlerle paylaşacağım.

- Bilişim Web Tasarım Şirketi
Site Adresi: bilisimwebtasarim.com

Hosting fiyatları en uygun firmalardan birisi burası. Lokasyon Türkiye, Panel Türkçe.
Anında aktive oluyor. Kredi kartıyla veya havale ile ödeme kabul ediyor.
Eğer site tasarı yaptıracaksanız hosting + alan adı + tasarım 200 liraya yapıyordu en son.
PHP hosting hizmeti sunuyor. Sunucuları çok hızlı. Kendim bizzat burayı kullanıyorum. minnakkedi.com sitesi bana ait. tasarımını ve hostingi bu firmadan kullanıyorum. ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM

- Hostmana
Site Adresi: hostmana.com

Hosting fiyatları normal, sunuları hızlı. en son kullandığımda ayda 1-2 kere kısa süreli kapanlamar yaşadım.
Bayi hosting fiyatları uygun, bunuda bayi alacaklar kullanabilir.
Lokasyon hakkında bilgim yok. Paneli ingilizce.
Site tasarımı yapmıyor.

- Nato
Site Adresi: natro.com
Sunucuları güzel. Site hızlı. Burda sadece sınırsız web hosting fiyatı uygun.
Site tasarımı yapmıyor.

Bu 3 adresi kullanabilirsiniz. Daha güzellerine denk gelirsem buradan paylaşacağım.

siteyapmak

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
EN İYİ WEB HOSTİNG FİRMALARI LİSTESİ

Her ay yapılan uluslararası araştırma istatistikleri veriler doğrusunda Dünyanın en iyi ilk 5 web hosting firmaları, kaliteli hizmet politikaları, sunuculardaki performans ve destek arasındaki denge, mümkün olan en uygun paket fiyatları, %100 müşterileri memnuniyet ile para iade garantisi de dahil olmak üzere, sunumları dikkate alınmıştır. En kaliteli hosting firmaları, web barındırma sunucu hizmeti sunan dünyadaki binlerce web hosting firmaları arasından büyük bir titizlik ile bir araya getirilmiştir. KAYNAK: www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "En İyi Hosting Firmaları" başlıklı sayfasında bulabilirsiniz.
Ayrıca, Web hosting firmaları işleyişi hakkında fazla bilgi sahibi olmayan arkadaşlar www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "Web Hosting Nadir?" başlıklı sayfasında ise hosting firmaların işleyişi hakkında bir makale var. İncelemenizi tavsiye ederim.

İNTERNET SİTESİ KURMA ÜCRETSİZ EĞİTİM KILAVUZU

Site kurma konusunda sıfır bilgiye sahip olan arkadaşlar için başarılı ve profesyonel bir web sitesi kurmaya katkı sağlamak için www.sitenasilkurulur.net web sitesinin "Ücretsiz Site Yapma rehberi" sayfasında bulabilirler.

Ahu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Başarılı bir site kurmak için gerekli ipuçlarını veren bir site biliyor musunuz? Yoksa illa bir kursa mı gitmeliyim?

serdar5884

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence en iyisi..

Merhaba arkadaşlar son bir yıldır kendi kullandığım ve hiç sorun yaşamadığım kaliteli ve özelliklerine göre fiyatı da makul olan hosting firması olan HOSTGATOR'u tavsiye edeceğim, bu firma aynı zamanda en iyi hosting firmaları arasındadır. çoğumuz zaten iyi bilir.

SINIRSIZ Alan adı ekleme (istediğin kadar site ekle)
SINIRSIZ Web Alanı
SINIRSIZ Trafik, SINIRSIZ webmail, 7/24 destek ve dahası...

Paketleri BURADAN inceleyiniz

ayrıca 25 dolar veya % 25 indirim kuponu kullanarak fiyatı düşürebilirsiniz
KUPON KODLARI
%25 indirim kuponu: indirimkazan
25 dolar indirim kuponu: turkiye

Ayrıca Hostgator'a üyelik işlemleri hakkında ayrıntılı bilgi ve yardımı BURADAN alabilirsiniz...
kolay gelsin.

Bilişimist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
En ucuz hosting firması firmaları

Merhaba,
En uygun fiyata yüksek kalitede hizmet almak istiyorsanız. Sürekli güncel olan Kampanyalar sayfamızı inceleyebilirsiniz.

http://www.bilisimist.net/reklam-kampanya.php

Bu kampanyalar yetersiz dediğiniz anlar olabilir. O zaman birde ekonomik Hosting paketlerimizi inceleyin lütfen.

http://www.bilisimist.net/linux-ucuz-eko-hosting.php

Her keseye uygun fiyatlarla. Daima hosting harcamalarınızı en aza indirmeyi hedefliyoruz.

Zengin Ödeme yöntemlerimiz:
Mobil Ödeme
Kredi Kartı ( 9 Taksit seçeneği )
Paypal
Havale / EFT

Bilişimist Web Hizmetleri
www.bilisimist.net
0850 302 59 06
[email protected]

5001

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
En ucuzu ya hostgator'un ilk ay $0.01 kampanyası yada godaddy'nin 12 ay $12 ve ücretsiz domain kampanyası olarak buldum. Tercihim hostgator dan yana oldu sunduğu hizmetlerden dolayı. En önemlisi online destek olayı benim için. Sizde incelemek isterseniz http://eniyiyabancihosting.com adresinde detaylı anlatılmış...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5