İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En ucuz hostu biz saglıyoruz!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
aktif hosting kimse ile böyle konuşamassın konuşmaya devam edersen senin için pek iyi olmuyacak,belki rekabetden de olsa host satanlar kızmış olabilir,
konuşurken düzgün dogru kendinize yakıştırdıgınız gibi konuşun,
ben kimseye herhangi bir müdahale etmedim,bunlar eleştiri tabikide,
ben sadece yorumlara karşılık açıklama yaptım

host isteyen alabilir,istemeyen almaz,basit bişey
herkese iyi çalışmalar,,

Ke[R]eM

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
internet bilsim faliyet belgesi var,ve biz onun alt bayisiyiz,yani ona baglayız,ondan aldıgımız paketleri size ucuz olarak sunuyoruz

Alt bayisi diye bir kavram yok Faaliyet Belgesi'nde. Olmayan şeyleri uydurup, insanları cahil yerine koyup, aldatmaya çalışmayın!

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
faliyet belgesi alacagız tabi yoksa satış yapmayacagız,
fiyatların uygun olması size dalga geçme hakkını vermiyor,
yinede hiç bir karşılık vermiyorum,sadece ciddi olanlar konuyu okusunlar

PuLLuS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlız yazılanları okuyorum da eglennet hala direniyor ya tebrik ediyorum..

Arkadasım ne levhan var ne adresin..

okullar kapanmış almışsın bir reseller birde frontpage index hosting satıcam diye cıkmıssın piyasaya ama gec kaldın be adamım senin gibiler artık iş yapamıyor artık hosting alanlar gozunu actı bırak acmasını kapalı da olsa ben senin siteye girince mesleğimden utandım bırak hosting almayı.

Sen gel boşver host işini aç soyle guzel bir blog guncel haberler ile ilgili arada copy-paste yaparsın google adsense reklamlarını da koy sana hosttan daha guzel para verir ciddiyim bak hemde kimsenin canını yakmamış olursun.

yok ben devam edecem diyorsan da Allah sana kolaylık senden host alacaklara da sabır verir insallah..

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
konu kilitleyin lütfen,cevap yetiştiremiyorum,
haklısınız arkadaşlar diyorum!!!kimsenin canını yakmam bunu bilin yeter..

gf8

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
buradakiler Tabi haklı

Hem 5 YTL ye satiyorsun hemde firma değilsin

belki vergi mükellefi daha sonradan olabilirsin belkide daha sonra faliyet belgesi alabilirsin

o zaman gelip 5 YTL den değilde normal ücretlendirmeden satarsan kimse konuna bu şekilde tepki vermez..??

neden ben bir konu actiğimda tepki almiyorum.?

( firmayım / vergi mükellefiyim - Faliyet Belgemde var )

veya diğerleri neden tepki almiyor.?

veya tepki alanlar neden tepki aliyor Takip ediyormusun..?

Satış Yapmanında bir adabı usulu vardır..

BarUn

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
faliyet belgesi alacagız tabi yoksa satış yapmayacagız,
fiyatların uygun olması size dalga geçme hakkını vermiyor,
yinede hiç bir karşılık vermiyorum,sadece ciddi olanlar konuyu okusunlar

Yani sana daha eleştiriler gelmeden bir müşteri gelseydi "Şu hesaba yatır başlatayım" demeyecektin, "Faaliyet belgemiz yok şu anda, alınca başlatırız." diyecektin?

Kafam karıştı şimdi. Faaliyet belgesi almadan niye ilan veriyorsun ki? Siteyi bile açmaman gerekirdi usulsüzlük olmasın diye.

Intermedya BTA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Firma olmadan evinden yada arkadaşlarının mekanlarından bu işleri yapanlar sayesinde (hiçbir masrafları ve yükümlülükleri olmadığı için) bizim gibi firmalara nazaran daha ucuza satış yapmalarından dolayı çoğu firma zor durumda. Tabii birde bu işin öbür yüzü var. Forumlarda şu kişi yi tanıyan var mı beni tokatladı gibi aramalar içine girmek gibi...

eglennet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
arkadaşlar hakılısınız,faliyet belgemi aldıgımda yeni bir konu açıcam yada bu konu ile deva edicem,

herkese yorumları için teşekkür ediyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5