İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Yeni Ve En Güncel Seo Sitesi !!

geceleer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar sizlere en güncel ve en yeni seo sitemi tanıtmak istiyorum.. sitede seo ile ilgili bilgiler verilmektedir. Seo teknikleri veya sitenizi nasıl yükseltirsiniz bununla ilgili sorularınızada cevap vermeye çalışacağız...

site adresi :pm

luklesin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Sanirim bu konuyu Yeni Site Tanitimlari kismina acman gerekiyordu... Ama basarilar :)

geceleer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tşkler ... sanırım yanlış oldu :) seo ile ilgili olunca seo kısmına açtımda...

zekihin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Sitenizde SEO ile alakalı bir içerik göremedim. İçeriğiniz çok zayıf ve pek kaliteli gibi durmuyor. Bence bu konuda biraz çalışma yapmalısınız SEO'dan önce.

geceleer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zaten sitteye seo ile ilgili haber daha hızlı bir şekidle eklenecektir... belli bir süre sonra bütün aradığınız içerikler olacaktır...

geceleer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yeni Arayüzümüzle sizlerleyim arkadaşlar.. yorumlarınızı bekliyorum....

geceleer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sitenin son hali ve teması güncellenmiştir.. yorumlarınızı bekliyorum...

geceleer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
logo geçiçi olarak orda duruyor yeni logo eklenecektir oraya tşkler öneri için..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5