İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

En Yüksek Fiyatı Veren Alır Online dizi film sitesi

kirikhanliyiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site adresi: www.tv-izle.biz

Site için istenen fiyat:Minumum: fiyat. 400 Tekliflere Açığım En Yüksek teklifi verene devredeceğim

Sitenin aylık getirisi: 3 Reklam firmasıyla ortalama 200 tl

Sitenin açılış tarihi:15.03.2008

Kategori, sitenin içeriği nedir:
Online Dizi Film İzleme Sitesi

Günlük hit sayısı:
10k Çivarı

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 4 Yaşında. Pr 1

Hosting dahil midir değil midir: Vps Kullanıyorum yedinci Ay'a kadar süresi var komple hosting dahildir.

Banlı olduğu yerler var mıdır: Googleadsense amacayla derst düştük

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet Hepsi

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Lugesoft Lisans Dahildir.

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Hayır Yok

Not: Malum dizifilm sitelerinin hali ortada ama yinede ugraşılrsa yürür bu iş ilgi isteyen bi iş ben artık uğraşamaz oldum bıktım işi iyi bilen birisi bu site üzerinden iyi gelir elde edebilir. Mantıklı Tekliflerinizi bekliyorum Pm Olarak.

scowl

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cutter konudan uzaklaş aga sana site alımı yasak ;) ( xd )

kirikhanliyiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
400 e satacagımı kim söyledi teklif için minimum verilecek fiyat bu kazanç ispatlanır ilgilenenlere
bu işi bırakacam düşünen varsa çok büyük bi fırsat bence

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5