İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ENDÜSTRİYEL MAKİNALAR SİTESİ YAPTIRILACAKTIR

samguns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar. Ben sitenizi Merih Doğan adlı bir webmasterı ararken buldum. Ağır sanayii makina imalatı yapan şirketimize kurumsal site yaptırtmayı düşünüyoruz. Aslında Merih Doğan adlı webmasterın iletişim bilgilerini daha önce birlikte çalıştığı bir şirketten aldım ama telefonu çok sık değişiyormuş. Sizden ricam bu sitede Webmaster Merih Doğan adlı bir üye varsa benimle irtibat kurabilirmi. İyi forumlar, iyi paylaşımlar dilerim...Saygılarımla

samguns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Webmaster Merih Doğan var mı bu forumda birde ondan fikir almak isteriz.

ozancagan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hocam kurumsal sayfada çok referansım var. İlla o arkadaşa muhtaç değilsiniz. Ben bilgilerimi verdim eğer işi vermek isterseniz memnuniyetle yaparım.

samguns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozan bey sizde referanslarınızı özelden bildirirseniz sevinirim. webmaster merih doğan ismini bizzat iş çevremizden duyduğumuz için ondanda fikirler sunumlar bekleriz. yardımcı olabilecek var mı? konu günceldir.

- - - -Güncellendi - - - - - -

ozan bey sizde referanslarınızı özelden bildirirseniz sevinirim. webmaster merih doğan ismini bizzat iş çevremizden duyduğumuz için ondanda fikirler sunumlar bekleriz. yardımcı olabilecek var mı? konu günceldir.

melancholia

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Hocam bu şekilde bulamazsınız o kişiyi, varsa bir mail, yaptığı siteyi pm atarsanız yardımcı olmaya çalışayım.

Edit: Şöyle bir bilgi var belki işinize yarar.

05058630459

samguns

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu numara kullanılmıyor mesajı veriyor. başka numaralarda bulduk mesela 0544 *** 77 27 vardı bundanda ulaşamadık. 05 95 le biten bi turkcel numarasıda bulduk ondanda ulaşamadık, inmidir cinmidir açıkçası bizimde kafamız iyice karıştı kaç numarası var bu adamın? birde twitterdan arattık bu adamı bulduk ama bu adamda bi mühendis galiba webmaster merih doğan bu mu takip ettik yazdık cevap vermedi ama bu adam bi santralci galiba ondan yazmadı. Bizde galiba o değil dedik. Bu profildede 5 6 tane daha numaram var yazmış twittera. MSN veya skype gibi yollardan ulaşmaya çalışacağız artık bari e posta adresini bilen var mı_? ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederiz. Bu Merih Doğan Webmaster Merih Doğan mı ? Ekli dosyayı görüntüle 4406

sobot

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Bu adamı nerden buldunuz siz yaaa ? Biliyormusunuz bu adam gak deyince para guk deyince havale çıkar der. Reklamlı bir webmaster, ama canınızı çok sıkar,merih doğanın yaptığı iş gevur gibidir para kokusunu içine çekmedikçe işe el atmaz, para verirsiniz , miktarına bakar,bu paraya bu kadar iş der,hele bide para geciksin yaptığı herşeyi siler tabi para sağlam olursa işte gevur işi gibi sağlamdır.hava o biçim bir webmaster, şirketler ve patronlar hariç kimseyle muhatap olmaz yani, siz bu adamla çalışmak isterseniz , diyeceği şey patron kimse muhatabım odur, şirketinizin reklamcısıymış bilgi işlemiymiş kimseye sır vermez, gelene posta koyuyor gidene laf dayıyor. İyi bir webmaster olduğu şirketlere yaptığı sitelerden belli ama Allah size kolaylık versin. TAM Bİ GEVUR...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5