İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Entrenix kontrol paneli?

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba. sunucuma Entrenix kontrol paneli kurmayı düşünüyorum artıları eksileri nelerdir bilen, kullanan yada bilgisi olan varmı acaba?

hukuki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
İlk halini görenlerdenim. Pek beğenememiştim o zamanlar. Çok basitti. Kontrol azdı. Ama şu anda ne durumda bilmiyorum. Yanlış hatırlamıyorsam forumlarda daha önce konu geçmişti.

comma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel panel ama eksikleri var bence. Mesela bir kullanıcı ya da resellerı suspend etme şansınız yok. Limiti aşsa bile. Ya da bi resellerı önce sitelerini tek tek silmeden silme şansını yok. Bir müşteriye ait birçok site varsa her bir sitenin panelinden aynı müşterinin bilgisi değiştirilebiliyor. Yani her bir müşteriye bir site ile kullanmaktan başka yol yok gibi.

Ama temel yönetim işlemleri açısından bir problemi gözükmüyor.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
ben daha onceden kullanmıştım oldukca kullanışlı bir panel ama birkac eksi yonu var birincisi icerisinde sadece mysql geliyor sonradan mssql kurulabiliyormu bilmiyorum icerisinde mail server yok dns server olarakta microsoft dns serveri kullanıyor sunucuya aşırı yuk bindirmiyor ve hızlı calışıyor

Stain

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
daha önce bende kullandım ama şuanki durumunu bilmediğim için soruyorum. evet hızlı ama işte eksi yönleri fazlaysa geçiş yapmaya gerek yok :S. tavsiye edermisiniz? verdiğim lisans ücretine değermi?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5