İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

epido.net iletişim bilgileri arıyorum

U

uzaymerkezicom

Misafir
Yeni posta adresleri ve direkt cep olmayan numaralarını biliyor musunuz?
Özel mesaj ile veya direkt post ile cevaplarsanız sevinirim.
Henüz gerçekleşmemiş (13 gündür) bir ödememiz var o konuda bilgi almak için soruyorum. Ödeme epidodan söz verildiği halde kesinlikle ulaşmamıştır.

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet vermez ortadan kayboldular kendilerini sıfırlayıp:(

LuGeLaS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iletişim bilgileri yok ama 1 bardak soğuk suyumuz var. istersen onu verelim

HostPaket

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildigim kadariyla epido.net ve firma baska biri adina devredildi.yani Levent ACAR epido.net'i baska bir kisiye satti.Yeni alan kisiler bilgi verecektir sanirim.

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
satmadı aga birleştiler yani şimdi 2 şirket kazıklıcaklar ayrıca msn istedik vermiyorlar olaylar koptu paranız yattı diyor para yok ortada:(

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aldım sen bakarsan bi msn ver konusalım kardes

U

uzaymerkezicom

Misafir
pm attım. paraların karşılığı servis alamayan diğer arkadaşlar varsa benimle iletişime geçsin lütfen

must11

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
epidoda parası kalan herkes epidola iletişime gecsin ve parasını alsın off bea odemelere basladılar

teknoportal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mustafa bey kimsenin parası kalmadı serverlar kapatılıpta gidilmedide sonuçta bir firmaya devredildi. Kimsenin parasıda kalmaz bizde Ben sinan güney veya başkasıda değilim kim geri ödeme isterse hepsi şahsım tarafından yapılacaktır.

U

uzaymerkezicom

Misafir
Teknoportal bugün için eft yapacağını belirtmiştin. Bilgileri istedin ö.m. sana verdim, 2 defa. Saat 17:00 oldu bankalar kapandı gene yok ortada herhangi bişey. Seni de tanımış ve foruma tanıtmış oluyoruz böylece...

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mustafa bey kimsenin parası kalmadı serverlar kapatılıpta gidilmedide sonuçta bir firmaya devredildi. Kimsenin parasıda kalmaz bizde Ben sinan güney veya başkasıda değilim kim geri ödeme isterse hepsi şahsım tarafından yapılacaktır.

Sinan Güney kim acaba ?

Sinan Günay'la az önce konuştum. epido.net'in kendisine 149$ Virtuozzo kurulum ve aylık bedeli için borcu olduğunu söyledi.

Sinan Günay'ın avukatı değilim.4 aydır kendisinden sunucu kiralıyorum.

U

uzaymerkezicom

Misafir
Dolandırıcıları tanıyalım... Zamanında epido lehinde yazan birilerine kapak olur umarım ;)

Yazan: Orhan Turgut GÖNÜLLÜ - mahserbey_ [at] hotmail.com
Uptime oranı : 1
Sayfların açılma hızı : 1
Teknik destek : 1
Fiyat / hizmet kalitesi : 1
Genel ortalama : 1

İyi yönleri: çok iyi adamın kanına girirler...

Kötü yönleri: dolandırıcı bir firma çıktı paranı gönderdim diyor ama hala bir sonuç elde edemedik ben onlar yüzünden banka ile atıştım onlarda tık yok adamlar yüzsüz telefonlara cvb vermiyolar maillere saçma sapan cvb veriyolar bir dekont gönderdiler sahte çıktı yani anlıyacagınız tam şerefsizler

Yorumun yazıldığı tarih: 9/6/2006 12:47:28 PM

alıntı site: hostbul.net

U

uzaymerkezicom

Misafir
epido isim değiştirerek dolandırıcılığa devam etmektedir. Çeşitli fake hosting siteler açıp belirli bir süre faaliyet gösterdikten sonra. Şirketi kapatıp ceplerine indiriyorlar paraları. Sürekli ve devamlı bu işi yaptıklarını kuvvetle tahmin ediyorum. Lütfen henüz dedicated veya hosting almamış arkadaşlar tanıdık bildik büyük firmalardan çalışsın. Son olarak epido olayında paypal bizi haklı bulmasına rağmen adamlar paypalı çok önceden boşaltmışlar. Parayı çekemediğini belirtiyor paypaldakiler. Aman dikkat. Kolayca forum üyeliği elde ettiklerini biliyoruz. Bu forumda kendilerine kolayca bi isim yapıp bir kaç post ile kendilerine kuban arıyorlar. Hastalıklı bir şekilde devam ediyorlar dolandırıcılığa sanki bir meslek gibi... Ben dersimi aldım diğerleri dikkat edin.
slmlar

teknoportal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bakın arkadaşım eski müşterilerim ile görüşebilirsin herkese geri ödemesini yapıyorum ve bu işi bıraktım bazı sebeplerden dolayı maddi olarak zor durumdayım elime geçtikçe herkese ödemesini yapıyorum istediğin kadar yeni firma kurucaklar devam edicekler diyebilirsin benim için sorun yok çünkü bu işi tamamen bıraktım.

U

uzaymerkezicom

Misafir
neden benim hiç ama hiç ödemem olmadı 250 YTL mi bekliyoruım senden 50 e 50 e gönder sorun değil. Taksit yap kafana göre, ama hiç göndermedin hiç. Üstelik bana en öncelikli olarak ödeyeceğini söylemiştin. Onu da yapmadını söyledin az önce.
Ayrıca ben o sözü epido için söledim, yarası olan gocunur. ama ben epidoyum yeni firma falan değilim diyosan onuda söle erkek gibi.

Ben o bazı sebepleri biliyorum maddi olarak zor durumdayım demenin sebeplerini, hiç bi zamanda kurtulmazsın zaten bu zorluklardan kendin bilerek yaratıyorsun bu zorlukları. Sözünü tutmayan adamların sorunları da bitmez.
Yanlış işler rezil rüsva durumlar yaratır.
anlayan anladı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5