İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Er-Ya Güvenlik Kamerası 1.0

TeQNyC

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu program herhangi bir web kamerası ile görüntü almanız amacıyla üretilmiştir. İsterseniz belirlediğiniz aralıklarda , isterseniz de harekete duyarlı olarak görüntü alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Böylece web kameranızı bir güvenlik kamerasına dönüştürmeniz mümkündür. Programın çektiği görüntüler günlük dosyalar halinde tuttuğu için istediğiniz güne ait görüntülere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca çekilen resimleri slayt gösterisi şeklinde de izleyebilirsiniz. İstediğiniz kayıtları belirleyeceğiniz bir klasöre aktarıp yedekleyebilirsiniz.

guvenlikug1.jpg

Programın Genel Özellikleri:

* Programı her türlü webcam ile kullanabilirsiniz.
* Webcam ayarlarını istediğiniz gibi yapabilir ve eğer bilgisayarınızda birden fazla webcam varsa istediğinizi birini seçebilirsiniz.
* İsterseniz programı farklı klasörlere birden fazla kurarak, birden fazla webcam ile kullanabilirsiniz.
* Dilerseniz belirlediğiniz aralıklarla, dilerseniz de harekete duyarlı olarak görüntüler alabilirsiniz.
* Yapacağınız hassasiyet ayarları ile hareket duyarlığını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.
* Çekilen resimler günlük klasöreler halinde tutulduğu için istediğiniz anda çekilmiş görüntülere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
* Günlük kayıtları farklı kaydetme özelliği ile belirlediğiniz bir klasöre aktarıp yedekleyebilirsiniz.
* Program kayıtlarını jpg formatında tutmaktadır. Dolayısıyla resimler çok az yer kaplamaktatır.

Link: http://www.tamindir.com/yukle.asp?id=18261

yaslam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
güzel program bana şöyle bişey lazım dvr karttan görüntü alabilirmisin ?

darkend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben güvenlik sistemlerinde çalışıyorum.dvr kartla kaliteli ve saglam görüntü alma şansın yüksek.4-8-16 kamera kayıt etme özellikleri vardır .bilginize.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5